TurDigital Online Hediye Çeki Mağazası Açıldı

» karma » TurDigital Online Hediye Çeki Mağazası Açıldı

Dijital artık hayatımızın bir gerçeği. Neredeyse dijitale dönmeyen bir durum yok. Örneğin Getir gibi uygulamalar sayesinde artık market alışverişleri dahi tamamıyla dijitale geçmek üzere. Zaten televizyon, müzik gibi durumlar uzun süredir neredeyse tamamen dijitale geçmek üzereyken giyim, aksesuar, teknoloji tarzı alışverişler de uzun sürelerdir dijitalde yapılmaya başladı. O zaman neden sevdiğimiz insanlara da dijital hediyeler […]

Dijital artık hayatımızın bir gerçeği. Neredeyse dijitale dönmeyen bir durum yok. Örneğin Getir gibi uygulamalar sayesinde artık market alışverişleri dahi tamamıyla dijitale geçmek üzere. Zaten televizyon, müzik gibi durumlar uzun süredir neredeyse tamamen dijitale geçmek üzereyken giyim, aksesuar, teknoloji tarzı alışverişler de uzun sürelerdir dijitalde yapılmaya başladı. O zaman neden sevdiğimiz insanlara da dijital hediyeler vermeyelim ki? Bunun için birçok platform zaten hali hazırda mevcut. Bunlardan bir tanesi de turdigital olarak karşımıza çıkıyor.

Turdijital bu tarz platformlar arasında belki de en yaygın şekilde hizmet veren platform diyebiliriz. Bu sebeple de müşteri profili de oldukça geniş ve genellikle olumlu geri dönüşler alan bir yer. Sizler de ne hediye alacağınız konusunda sürekli kararsız kalıyor ve artık tekrara düştüğünüzü düşünüyorsanız işte burası sizi kurtaracaktır. Çünkü birçok farklı alternatifiyle hizmet veren bu platformda her zevke uygun hediyeler mevcut. Yani sporu seven bir erkek için de modayı seven bir kadın için de burada hediye bulmak mümkün.

 

Hediye Kartı

TurDijital’de yer alan hediye kartlarını incelediğimiz vakit bizim için birçok farklı alternatif çıktığını görüyoruz. Bunların arasında Apple hediye kartından BluTv üyeliğine, Steam cüzdan kodundan Koton hediye çekine birçok farklı alternatif olduğunu söylemek mümkün. Yani hediye kartı vermek isteyen kişiler için bu kadar fazla alternatif bulunan başka bir platform bulmak pek de mümkün değildir. Tabii ki Netflix, Bein gibi olmazsa olmaz platformlar için de hediye kartlarının olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Hediye kartı alarak aslında kişilerin oldukça işine yarayacak hediyeler alırsınız. Örnek vermek gerekirse kız arkadaşınıza güzel bir gömlek hediye etmek istiyor olabilirsiniz. Fakat onu ne kadar tanısanız da alacağınız gömlek belki de onun kendi seçeceği gömlek kadar onu mutlu etmeyecektir. Bu sebeple de hediye çeki olayı oldukça mantıklıdır. TurDijital üzerinden Koton alışveriş kuponu aldığınız takdirde bunu sevdiğiniz kişiye verebilirsiniz. O da kendi zevkine tamamen uyan bir kıyafet alacak ve bu da sizin ona almış olduğunuz bir hediye olacaktır.