Turbobit Hesabı Al

» karma » Turbobit Hesabı Al

İnternet üzerinden yüksek boyutlu dosya indirilmesi özellikle zaman bakımından kullanıcıların canını sıkmaktadır. Turbobit gibi upload sitelerinden normal indirme yolunun takip edilmesi demek saatler süren beklemeye sabredilmesi de demektir. Tabi site ana sayfasındaki yönergeleri takip ederek ayrıcalıklı hesap açanlar için durum bu şekilde değildir. Siz de ana sayfalardaki üyelik ve ödeme işlemlerini tamamlayarak gerek reklamlardan kurtulma gerekse indirme […]

İnternet üzerinden yüksek boyutlu dosya indirilmesi özellikle zaman bakımından kullanıcıların canını sıkmaktadır. Turbobit gibi upload sitelerinden normal indirme yolunun takip edilmesi demek saatler süren beklemeye sabredilmesi de demektir. Tabi site ana sayfasındaki yönergeleri takip ederek ayrıcalıklı hesap açanlar için durum bu şekilde değildir. Siz de ana sayfalardaki üyelik ve ödeme işlemlerini tamamlayarak gerek reklamlardan kurtulma gerekse indirme esnasında çok bekleme sorunlarını arkanızda bırakabilirsiniz. Site ana sayfasında adımlı olarak açıklamalar yapıldığından üyelik teminleri basit şekilde tamamlanmaktadır.

Filenext Hesabı

Filenext Premium hesapları da bekleme zahmetinden kurtaran siteler arasında gösterilmektedir. Upload edilmiş olan dosyaların uzun zaman boyunca sitede bekleyebilmesi de bu alanda bir avantajdır. Böylelikle bir dosya ihtiyaç halinde devamlı şekilde aynı bağlantıların kullanımı sayesinde bilgisayarlara ya da mobil olan cihazlara indirilebilmektedir. İndirme işlemlerinde konfor için sadece ayrıcalıklı hesaplardan giriş yapılması istenmektedir. Sitedeki kullanıcı girişleri bir isim ve şifre üzerinden farklı kişilerce de gerçekleştirilebilmektedir.

Birden çok kişi tarafından kullanılabilen hesaplar arasında Nitroflare Premium da gösterilmektedir. Yani Premium olarak tanımlanan hesapların ortak bütçe üzerinden satın alınması mümkündür. Zaten bu tür hesaplar zannedildikleri gibi yüksek maliyetlerin kullanılmasını gerekli kılmamaktadır. Hatta internet üzerinden hesap bilgilerini paylaşmada sorun bulmayan isimlerle de denk gelmek mümkündür. Bu da hızlı ve reklamsız indirme avantajının herkes tarafından yaşanabilmesine olanak tanımaktadır.