TRENDYOL’DAN İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ YAPMAK

» karma » TRENDYOL’DAN İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ YAPMAK

Trendyol aktif indirim kuponu kodu ile ilgili merak edilen pek çok soru var. Alışveriş severlerin gözdesi haline gelen platform Trendyol, ülkemizde uygulaması en fazla tercih edilen ve telefonlara indirilen online alışveriş sitelerinden bir tanesi olarak müşterileri karşılamaktadır. Her kesimden, kadın ve erkek herkesin ihtiyaçlarını birbirinden farklı kategoriler ile ve markalarla karşılamakta olan alışveriş sitesi Trendyol’daabiyelerden […]

Trendyol aktif indirim kuponu kodu ile ilgili merak edilen pek çok soru var. Alışveriş severlerin gözdesi haline gelen platform Trendyol, ülkemizde uygulaması en fazla tercih edilen ve telefonlara indirilen online alışveriş sitelerinden bir tanesi olarak müşterileri karşılamaktadır. Her kesimden, kadın ve erkek herkesin ihtiyaçlarını birbirinden farklı kategoriler ile ve markalarla karşılamakta olan alışveriş sitesi Trendyol’daabiyelerden pijamaya, spor ayakkabıdan sandalete, ev eşyalarından telefon aksesuarlarına, kozmetikten takıya milyonlarca ürün bulunmaktadır.

Trendyol’un tüketicilerine sunmakta olduğu en büyük avantajlardan bir tanesi de elbette trendyol indirim kodu. Binlerce üründe indirim avantajı sağlayan indirim kodları; mega eylül indirim kodu, trendyol danla biliç kodu, trendyolmilla indirim kodu vb. isimlerde daha pek çok indirim kodları sunarak, müşterilerinin alışverişlerini çok daha ucuza getirmelerini sağlıyor. Trendyol tarafından sunulan buindirim kuponu markalara ve ürünlere göre değişiklikler gösterebilmektedir.

TRENDYOL İNDİRİM KODU KULLANIMI

Trendyol tarafından sunulan bu indirim kodlarının ve kuponların nasıl kullanıldığını bilmiyorsanız, aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

İlk olarak yapmanız gereken kuponburada.com internet sayfasına gidin. Sayfada karşınıza birbirinden farklı Trendyol indirim kodu çıkacak. İçlerinden sizeuygun olan indirim kuponunu seçin ve ‘’kodu aç’’ isimli yazıya yıklayın.
‘’Kodu aç’’ butonuna tıklamanızın ardından Trendyolindirim kodu ile karşılaşacaksınız. Bu kodu kopyalayın ve ‘’beni mağazaya götür’’ seçeneğine tıklayın.Kuponburada.com sistemi sizi otomatik bir şekildeTrendyol sitesine götürecektir. Siteye giriş yaptıktan sonra seçtiğiniz ürünleri sepete ekleyerek ödeme sayfasına yönelin.
Bu sayfada da” Kampanya Kodu Ekle” butonunatıklayarak kopyaladığınız indirim kodunu bu bölmeyeyapıştırın. İndirim kuponunda geçen miktar tutarında sepetinizde bir indirim uygulandığını göreceksiniz. Eğer kabul etmiyorsa da iki seçenek vardır ya kod tükenmiştir ya da indirim kodunun süresi dolmuştur.

İNDİRİM KODU HANGİ ÜRÜNLERDE GEÇERLİ

Trendyol indirim kodu, çeşitli mağazalarda değişiklik göstermektedir. Trendyol’un sunduğu indirim kodlarının hangi ürünler için geçerli olduğunu öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken ‘’indirim kuponlarım’’ sayfasını ziyaret etmek olacaktır. Bu sayfada yer almakta olan kuponların sağ bölümündeki “ürünleri gör” kısmına tıklayarak kodun geçerli olduğu ürünleri görebilirsiniz.