Tablet Adam Uygulaması Lol Skin Ne İşe Yarar ?

» karma » Tablet Adam Uygulaması Lol Skin Ne İşe Yarar ?

League Of Legends oyunu kurulduğundan beri peşini bırakmayan kostüm hilesi olan Mk Lol 2014 yılı itibari yerini Lol Skin adlı programa bıraktı diyebilirim. Yazılımcılar kostüm hilesi adı altında ilk defa isimleri Mk Lol ile tanıtmışlardır fakat umdukları gibi olmayınca programı tamamen değiştirmeye karar vermişlerdir. Nedeni aslında çok iyi biliyorsunuz ama yine de söyleyeyim program düşük […]

League Of Legends oyunu kurulduğundan beri peşini bırakmayan kostüm hilesi olan Mk Lol 2014 yılı itibari yerini Lol Skin adlı programa bıraktı diyebilirim.

Yazılımcılar kostüm hilesi adı altında ilk defa isimleri Mk Lol ile tanıtmışlardır fakat umdukları gibi olmayınca programı tamamen değiştirmeye karar vermişlerdir.

Nedeni aslında çok iyi biliyorsunuz ama yine de söyleyeyim program düşük sistemli bilgisayarlar için zulümdü yani oyunu oynatmıyordu.

Lol Skin ile bu sorun ortadan kalktı diyebilirim artık her bilgisayara hitap eden bir program ortaya çıktı. İstediğiniz gibi kullanabilirsiniz güncellemeden sonra arka planda çalışan saatten bir farkı yok. Tablet Adam sitesi aracılığı ile lol skin hilesini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Lol skin hilesi hakkında tüm merak edilenler; https://tabletadam.com/lol-skin/

Android telefonlarda olması gereken uygulama paylaş programına da bakmanıza tavsiye ediyoruz.

Tablet ADAM Sitesini ziyaret etmek isterseniz; https://tabletadam.com/