Su Kuyusu Bağışı

» karma » Su Kuyusu Bağışı

  Ülkemiz her ne kadar su kaynakları açısından zengin olsa da dünyanın pek çok yerinde su kaynağı kıtlığı yaşanmaktadır. Özellikle Afrika kıtasında sert geçen kurak dönemler nedeni ile insanlar içme suyu bulmakta zorlanıyorlar. Su ihtiyacı içinde olan insanlara yardım etmek için su kuyusu bağışı kabul ediyor, yapacağınız bağışlar ile insanlar için içme suyu kuyuları açıyoruz. […]

 

Ülkemiz her ne kadar su kaynakları açısından zengin olsa da dünyanın pek çok yerinde su kaynağı kıtlığı yaşanmaktadır. Özellikle Afrika kıtasında sert geçen kurak dönemler nedeni ile insanlar içme suyu bulmakta zorlanıyorlar. Su ihtiyacı içinde olan insanlara yardım etmek için su kuyusu bağışı kabul ediyor, yapacağınız bağışlar ile insanlar için içme suyu kuyuları açıyoruz. Bir yandan insanların ihtiyacı olan suyu yer altından çıkararak insanların temel ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyor bir yandan da islami değerlerin ve yardımlaşma ilkesinin yaşatılması için sizlere köprü oluyoruz. Yapacağınız bağışların insanların hayatlarına dokunması için şeffaflık ilkesi ile gönüllü olarak çalışıyoruz. Değişen ve dönüşen dünyanın kaybettiği yardımlaşma ilkesini yaşatmak ve mazlumların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için genel bağış kabulü yapıyoruz. Dilerseniz genel bağış yapabilir dilerseniz su kuyusu için bağış kampanyamıza da katılabilirsiniz.

Kurban Bağışı Kampanyası

İyiliğin hayatımızda her zaman yer alması için çalışan derneğimiz ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için kurban bağışı da kabul etmektedir. Yoksulluğun giderilmesi ve temel olarak her insanın et yiyebilmesi ilkesi ile çalışan ekibimiz sizlerin yapmış olduğu kurban bağışlarını islami usullere uygun olarak kesiyor ve ihtiyaç sahiplerine dağıtıyor. Tamamen şeffaf olan derneğimiz ilgili kurumlarca denetimlere tabi tutulmaktadır. Daima güven veren bir dernek olarak ihtiyaç sahiplerine yardım etmek ve insani ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak için yapacağınız bağışları kısa süre de ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için gönüllü olarak çalışıyoruz.