Sergileme Standları

» karma » Sergileme Standları

Kaliteli ve işlevsel ürün sergileme standları üreten Envoystands, pazardaki sorunlara etkili ve verimli stand çözümleri oluşturur. Profesyonel şekilde hazırlanmış standlar sayesinde sergilenmek istenen ürün göz alıcı ve dikkat çekici bir şekilde sergilenir ve akılda kalıcı olur. Firmamız müşterilerin istekleri doğrultusunda seri olarak çeşitli özelliklerde stand üretimi gerçekleştirmektedir. Ürün Teşhir Standı Envoystands tarafından üretilen standlar birçok […]

Kaliteli ve işlevsel ürün sergileme standları üreten Envoystands, pazardaki sorunlara etkili ve verimli stand çözümleri oluşturur. Profesyonel şekilde hazırlanmış standlar sayesinde sergilenmek istenen ürün göz alıcı ve dikkat çekici bir şekilde sergilenir ve akılda kalıcı olur. Firmamız müşterilerin istekleri doğrultusunda seri olarak çeşitli özelliklerde stand üretimi gerçekleştirmektedir.

Ürün Teşhir Standı

Envoystands tarafından üretilen standlar birçok farklı amaçla kullanılabilmektedir. Ürün sergileme standları olan ürün teşhir standı da birçok farklı sektörde ürünlerin bütün özellikleriyle beraber doğru ve kaliteli şekilde sergilenmesine olanak vermektedir. Sergilenmek istenen ürüne göre özel olarak hazırlanmış olan ürün teşhir standları ürünleri kapsayıcı bir şekilde sergilemenin en kolay yollarındandır.

Metal Stand

Firmamızın ürettiği bir diğer stand çeşidi metal standlardır. Diğer stand çeşitlerine nazaran  metal stand ürün sergileme konusunda daha uzun ömürlü bir sergileme deneyimi sunar. Metal sac, metal profil ve telden metal gibi malzemeler kullanılarak Envoystands tarafından üretilmektedir. Metal maddesinin ilgi çekici ve etkileyici doğasından dolayı kullanılan alandaki göz zevkini arttırır.

Ahşap Stand

Firmamızın bir diğer ürün sergileme stand çeşidi olan ahşap stand  sektörel pazarda da  birçok özelliği sayesinde sıklıkla tercih edilen bir ürün sergileme standı çeşididir. Üretiminde malzeme olarak suntalama, mdf, ahşap, ham malzeme ve çeşitleri kullanılan ahşap standlar estetik yapısı ve etkileyici tasarımı gibi özellikleriyle bulunduğu ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

Stand Fiyatları

Ürün sergileme standı fiyatları oldukça değişken bir durumdadır. Standın üretim aşamaları, maliyeti, kullanılan malzemesi ve taşıma masrafları gibi birçok faktör stand fiyatlarına oldukça etki etmektedir. Örneğin ahşap stand modelleri arasından birçok modelin fiyatları kullanılan ahşap malzeme türüne göre değişebilmektedir. Tam fiyat konusunda en etkili çözüm firmamızla iletişime geçilmesi olacaktır.