Selin Ciğerci’nin Tercihi Ataşehir Tattoo Art

» karma » Selin Ciğerci’nin Tercihi Ataşehir Tattoo Art

Ataşehir Tattoo Art, kuruluşundan bu yana beğenilen ve sıklıkla tercih edilen bir dövme stüdyosu. Kurucusu olan Ali Şener ise yaratıcılığı ve yeteneği ile kendisinden söz ettiren bir dövme sanatçısı. Nitekim çoğu ünlü isimlerden oluşan müşteri portföyünün arasında Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti de var.   Selin Ciğerci Kimdir?   Selin Ciğerci, Türk şarkıcı, iş […]

Ataşehir Tattoo Art, kuruluşundan bu yana beğenilen ve sıklıkla tercih edilen bir dövme stüdyosu. Kurucusu olan Ali Şener ise yaratıcılığı ve yeteneği ile kendisinden söz ettiren bir dövme sanatçısı.

Nitekim çoğu ünlü isimlerden oluşan müşteri portföyünün arasında Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti de var.

 

Selin Ciğerci Kimdir?

 

Selin Ciğerci, Türk şarkıcı, iş insanı ve sosyal medya ünlüsüdür. Kendisini ilk önce sosyal medyadan tanıdık. Sonrasında iki başarılı single ile karşımıza çıktı. Yakın zamanda çıkardığı selinbeauty adlı kozmetik markası ve bu marka üzerinden açtığı güzellik salonları ile oldukça başarılı bir iş yürütüyor.

 

Futbolcu Gökhan Çıra ile 2019 yılından bu yana mutlu bir evlilikleri var. Dövme Tutkusu

Ataşehir Tattoo Art, özenli ve titiz çalışmaları ile ortaya koyduğu göz alıcı dövmelerinden Selin Ciğerci için de tasarladı. Programının yoğunluğu nedeniyle stüdyoya gidemediği için dövmesi evinin rahatlığında tamamlanmış oldu.

 

Gökhan Çıra Da Bir Dövme Tutkunu

 

@atasehirtattoo isimli İnstagram hesabı paylaşımlarında da görülüyor ki, yalnızca Selin Ciğerci değil, Gökhan Çıra da bir dövme tutkunu.

Ali Şener tarafından tasarlanan pek çok dövme grubuna sahip olan Gökhan Çıra, doğrusu bu muazzam dövmeleri çok iyi taşıyor.

 

Ataşehir Tattoo Art Müşterisi Olmak

 

Sayın Ali Şener başta olmak üzere Ataşehir Tattoo Art sanatçılarının bilgileri, tecrübeleri ile ve hijyen kurallarına tam anlamıyla uyum sağlayan bir stüdyoda dövme deneyimi yaşamak hepimizin hakkı. Haliyle hemen iletişim bilgilerini paylaşalım ki; bir bekleme listesinin sonuna kalmadan randevunuzu alabilin ve muhteşem dövmeleri teninizde gururla taşıyabilin:

 

Randevu ve Tasarım için

 

+905347779663

 

+902166290314