Selçuk Şahin Fenerbahçe’nin Seri Yapması Tekrar Olabilir

» karma » Selçuk Şahin Fenerbahçe’nin Seri Yapması Tekrar Olabilir

  Fenerbahçeli eski futbolcu ve şu anda TFF 1.Lig’de top koşturan Selçuk Şahin Galatasaray’ın Fenerbahçe’yi uzun aradan sonra Kadıköy de yendiği maç hakkında açıklamalar yaptı. Şahin açıklamalarında Fenerbahçe tekrar eskisi gibi Galatasaray karşısında Kadıköy de uzun bir seri yakalayabilir ifadelerini kullandı. Şahin tempobet sitesine yaptığı açıklamalarda ben 12 yıl Fenerbahçe formasını giydim ve Galatarasay’a karşı […]

 

Fenerbahçeli eski futbolcu ve şu anda TFF 1.Lig’de top koşturan Selçuk Şahin Galatasaray’ın Fenerbahçe’yi uzun aradan sonra Kadıköy de yendiği maç hakkında açıklamalar yaptı. Şahin açıklamalarında Fenerbahçe tekrar eskisi gibi Galatasaray karşısında Kadıköy de uzun bir seri yakalayabilir ifadelerini kullandı. Şahin tempobet sitesine yaptığı açıklamalarda ben 12 yıl Fenerbahçe formasını giydim ve Galatarasay’a karşı mağlubiyet görmedim. Fenerbahçe tekrar uzun bir seri yapabilecek kalitede takım ifadelerini kullandı.

Selçuk Şahin Kariyeri Hakkındaki Sorulara Cevap Verdi

Profesyonel futbolculuk hayatına Silifkespor da başlayıp sonra sırası ile Hatayspor, İstanbulspor, Fenerbahçe, FC Will, Gençlerbirliği, Göztepe ve şu anki takımı Bursaspor da oynayan futbolcu sorulara cevap verdi. Hürriyet gazetesi muhabiri İsmail Er’in sorularına içtenlikle cevap verdi. Kendisine tempobet giriş sitesinde sorulan 21 yıllık futbolculuk hayatınız var. Ne duygular hissediyorsun? sorusuna futbolcu cevap verdi. Futbolcu sorulan soruya hayatın hızlı ilerlediğini, ilk profesyonel olduğu günü unutamadığını ve futbolculuk hayatında şanslı olduğunu söyledi. Ayrıyeten 21 yıllık futbolculuk hayatına çok başarılar ve anılar sığdırdığını söyledi.

Süper Lig İle TFF 1.Lig Kıyaslaması Yaptı

Hürriyet gazetesi muhabiri İsmail Er’in tempobet yeni adresia sitesinde sormuş olduğu süper lig mi yoksa TFF 1.Lig mi daha zor soruna futbolcu kıyaslama yaparak cevap verdi. Futbolcu süper ligin daha kaliteli futbolculardan kurulu olduğunu fakat TFF 1.Liginin de kupa maçlarında görüldüğü gibi süper lig takımlarını eleyebilecek kalitede olduğunu gösteren zor lig olduğunu söyledi.