SCHILA COSMETIC Saç Bakım Ürünleri

» karma » SCHILA COSMETIC Saç Bakım Ürünleri

Günümüzde market şampuanlarının sıkça kullanılması ve beraberinde yaşamın getirdiği stres ve kaygı ile insan vücudunda olumsuz yönde değişiklikler olabilmektedir. Bu değişiklikler saç dökülmesi, kepek oluşumu ve benzeri şekilde dışa vurmaktadır. Bu durum sonrasında doğal ve organik içerikli şampuanlar ile saçların eski formuna getirilmesi amaçlanır, ancak bu tarz ürünler genellikle bütçe olarak çok yukarılarda olur ve […]

Günümüzde market şampuanlarının sıkça kullanılması ve beraberinde yaşamın getirdiği stres ve kaygı ile insan vücudunda olumsuz yönde değişiklikler olabilmektedir. Bu değişiklikler saç dökülmesi, kepek oluşumu ve benzeri şekilde dışa vurmaktadır. Bu durum sonrasında doğal ve organik içerikli şampuanlar ile saçların eski formuna getirilmesi amaçlanır, ancak bu tarz ürünler genellikle bütçe olarak çok yukarılarda olur ve etkileri de saça ve saç yapısına göre değişiklik gösterebilir.

Schilacosmetic olarak yaptığımız çalışmalarda hem müşterilerin istediği ürünlere erişebilmesi hem de bütçe olarak kendini çok aşmayacağı bir çalışma ile yola koyulduk. Düşüncemiz her zaman müşterilerimizin mutluluğuydu ve buna saç ürünleri üretimiyle başladık. Öncelikle Şampuanlar Serumlar, Sütler, Saç Kremleri ve Saç Maskesi ürünleriyle başladık ve şu an saç ürünleri üzerinden müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlamaktayız. İlerleyen zamanlarda yine aynı düşünceyle cilt ve vücut ürünleri sonrasında ise farklı çalışmalarla, piyasa içerisinde adından söz ettiren, tek odağı müşteri olan bir firma haline gelmek istemekteyiz. Satış, para kazanma, bilinirlik, doğal olarak her zaman markaların istekleri olmuştur. Biz bunların haricinde en önemli unsur olan müşteri ve müşteri memnuniyetini, yaptığımız işin en tepesine koymaktayız.

Uzman ekibimiz ile müşterilerimizin isteklerini dinliyor, onların saç yapılarına göre önerilerde bulunarak daha rahat seçim yapmalarını ve doğru ürüne ulaşmalarını sağlıyoruz.
Erişilebilirlik ve güven için seçkin eczaneler ve yurtdışı satışlarımızla da müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Trendyol, Hepsiburada ve N11 gibi e-ticaret firmalarının yanı sıra, kendi web sitemiz üzerinden de hizmet sunmaktayız. Çeşitli kampanyalar ve indirimler ile cazip fiyatlarımızı biraz daha indirerek insanların evlerine girebilmek, onlara ürünlerimizi ulaştırıp kalitemizi göstermeyi amaçlamaktayız.

İlerleyen zamanlarda yenilikçi ve insanların ihtiyaçlarına daha çok hitap edebilecek çalışmalarımız ile daha çok kitleye hitap edebilmek, insanların yüzünde ki tebessüm olmak istemekteyiz. Müşterilerimiz tarafından bir satış firması olarak değil insanların hayatlarına dokunan bir firma olarak anılmak istemekteyiz.