Sahne, Otel veya Projesikyon Perdesi Modelleri Dekoray.com’da Sizi Bekliyor

» karma » Sahne, Otel veya Projesikyon Perdesi Modelleri Dekoray.com’da Sizi Bekliyor

Perde modelleri için kalite ve uzmanlığımıza güvenin. Sahne, kış bahçesi, otel odaları veya otellerin kongre ve toplantı salonları için tercih edilen perdeler, evlerimizde kullandığımız perdelerden çok daha farklıdırlar. Çoğu metal raylı ve motorlu olan bu özel amaçlı perdelerin çoğu uzaktan kumandalı olmaları ile dikkat çekerler. Eğer siz de kış bahçesi perdesi, projeksiyon perdesi, yavanı açık […]

Perde modelleri için kalite ve uzmanlığımıza güvenin. Sahne, kış bahçesi, otel odaları veya otellerin kongre ve toplantı salonları için tercih edilen perdeler, evlerimizde kullandığımız perdelerden çok daha farklıdırlar. Çoğu metal raylı ve motorlu olan bu özel amaçlı perdelerin çoğu uzaktan kumandalı olmaları ile dikkat çekerler. Eğer siz de kış bahçesi perdesi, projeksiyon perdesi, yavanı açık alanlar için otomatik veya manuel olarak açılabilen perde modelleri arıyorsanız, Dekoray.com’u ziyaret edebilir ve sizlere sunduğumuz perde çeşitlerimiz arasından dilediğinizi inceleyebilirsiniz.

Dekorayperde.com sitesi, uzaktan kumandalı ve motorlu aksamı sayesinde bir düğme ile açılabilen aynı zamanda dekoratif ve estetik perde modelleri satışı yapan bir sitedir. Farklı ve özel amaçlı perde modellerimizi sitemiz üzerinden inceleyebilir; otel odaları, kongre ve toplantı salonları, projeksiyon veya açık alanlar için tavan perdesi siparişi verebilirsiniz.

Perde modelleri, farklı kullanım alanlarına göre farklı üretim malzemelerine sahiptirler. Örneğin “akustik perde”, ses izolasyonunu engellemesi için özel olarak üretilmiştir. Bununla birlikte otel odaları için uygun olan perdelerimiz, uzaktan kumandalı kapatma sistemi sayesinde tek bir tuşla kapanabilir veya açılabilir. Evlerde kullanılan perde çeşitlerinden çok daha sofistike olan bu tip perdeler, uzmanlık ve teknik bilgi gerektirir. Eğer sizin de kongre ve toplantı salonlarınızda, açık alan veya otel odalarınızda özel perde sistemlerine ihtiyacınız varsa, perde sistemleri için bizleri tercih edebilirsiniz.