Renkli ve Desenli Asfalt Konusunda Nitelikli Hizmet

» karma » Renkli ve Desenli Asfalt Konusunda Nitelikli Hizmet

Printasphalt firması, kaliteden ödün vermeyen ve müşteri odaklı çalışma prensiplerini daima koruyan, sektörün gerekliliği konusunda her geçen gün kendini yenileyen…

Printasphalt firması, kaliteden ödün vermeyen ve müşteri odaklı çalışma prensiplerini daima koruyan, sektörün gerekliliği konusunda her geçen gün kendini yenileyen, bünyesinde çalışacak olan ekibi titizlikle seçen, sektörde lider konuma gelmiş başarılı bir firmadır.

Asfalt renklendirmede standart çalışmalar yapmakla beraber, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel tasarım renkli ve desenli asfalt uygulamaları da gerçekleştirmektedir.

Hizmet öncesi planlama ve hizmet sonrası destek konusunda da oldukça profesyonel bir tutum sergileyen firma, yapmış olduğu işlerdeki başarısı sebebiyle, müşteri portföyünü ve referanslarını her geçen gün artırmaya devam etmektedir.

Tamamen müşteri odaklı çalışan, tecrübeli ekibiyle nitelikli hizmetler sunan Printasphalt firması, İstanbul Ataşehir’de bulunan merkezinden, tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Renkli Asfalt Nedir?

Parklarda, bahçelerde, otoparklarda, çocuk oyun alanlarında, sitelerde, spor tesislerinde, karayollarında, sokaklarda, caddelerde, eğitim alanlarında veya diğer ihtiyaç duyulabilecek açık alanlarda uygulaması yapılabilen, çevre dostu renk katkılarıyla hazırlanan sıcak bir karışımın asfalta uygulanarak kaplanması yöntemiyle yapılan, zemin renklendirme çalışmasıdır.

Açık alanlara ilham veren, güzel bir görünüm sağlayan renkli asfalt uygulamaları, her türlü kötü koşullara, kimyasallara ve iklim şartlarına karşı dayanıklılığı artırarak, zeminin ömrünü uzatma özelliğine de sahiptir.

Desenli Asfalt Nedir?

Asfalt sıcakken yapılacak olan uygulama ile önceden belirlenmiş olan desenlerin asfalt üzerine bir kalıp yardımıyla aktarılması sonrası oluşan, asfaltlara görsellik katmanın yanında, çeşitli işaret, uyarı ve yönlendirmelerin kolayca yapılabilmesine olanak sağlayan bir yöntemdir.

Müşterilerine %100 memnuniyet garantisi veren, kaliteden kesinlikle ödün vermeyen ve tamamen profesyonel yöntemlerle çalışan ender firmalardan biri olan Printasphalt’a ulaşmak, destek almak, renkli ve desenli asfalt hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak için printasphalt.com internet sitesini ziyaret ediniz.