Renkli Epoksi Reçineler

» karma » Renkli Epoksi Reçineler

  Son dönemlerin en popüler yüzey kaplama malzemesi olan ve kullanımı, uygulaması oldukça basit olduğu için herkes tarafından uygulanabilen epoksi aynı zamanda ekonomik fiyatlar ile sizlere avantaj sağlıyor. Epoksi reçine olarak sizlere sunulan ve yüzeyi kaplama konusunda profesyonel bir şekilde kaplama yapabileceğiniz bu ürün için birebir ölçek kullandığınızda herhangi bir sorunla karşılaşmadan oda sıcaklığında kolay […]

 

Son dönemlerin en popüler yüzey kaplama malzemesi olan ve kullanımı, uygulaması oldukça basit olduğu için herkes tarafından uygulanabilen epoksi aynı zamanda ekonomik fiyatlar ile sizlere avantaj sağlıyor. Epoksi reçine olarak sizlere sunulan ve yüzeyi kaplama konusunda profesyonel bir şekilde kaplama yapabileceğiniz bu ürün için birebir ölçek kullandığınızda herhangi bir sorunla karşılaşmadan oda sıcaklığında kolay bir şekilde uygulama yapabiliyorsunuz. Bu karışımı şeffaf epoksi reçine şeklinde yapabileceğiniz gibi isterseniz renk pigmentleri kullanarak da yapabiliyorsunuz. Epoksi boyası olarak bilinen renk pigmentleri sayesinde istediğiniz renklerde epoksi yüzey uygulaması yapabilirsiniz. Özellikle ahşap yüzey uygulamalarında ve sanatsal eserlerin hayata geçirilmesinde kullanılan renkli epoksi boyalar okyanus etkisi veya damla efekti için kullanabileceğiniz malzemelerdir.

 

Fırsat Ürünleri

Oldukça uygun fiyatlara satılıyor olması ve sizlere çok ekonomik fiyatlarla kampanya şeklinde sunulmuş olması sizler için bir avantajdır. Epoksi reçine çeşitlerinden dilediğinizi seçip satın alabilir, aynu gün kargoya verilmesini sağlayabilirsiniz. Uygulaması kolay olan 2 saat içerisinde jelleşmeye başlayan epoksi reçine aynı zamanda 4 saat içerisinde dokunma kuruluğuna erimektedir. 24 saat içerisinde istediğiniz sertliğe ulaşan epoksi çok parlak bir görünüme sahip olduğu için yüzeylerin uzun süre korunmasını sağlar. Parlak bir görüntü elde etmeniz sizin için dekoratif yüzeyler oluşturmaz açısından avantaj oluşturacaktır. Yüzeysel olarak dekoratif bir görüntü elde edilebiliyor olmanız hobi uygulamalarında, takıların değişik şekilde tasarlanmasında, sanatsal çalışmalarda yüzey parlaklığı elde edilmesinde ve 3 boyutlu yüzey uygulamalarında kullanmanız için avantaj oluşturmaktadır. Tüm epoksi reçine ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçerek teknik destek alabilir, uygulama sırasında bizimle ücretsiz hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Yerli ve milli ürünlerin yer aldığı sitemizi ziyaret ederek sizlere sunmuş olduğumuz fırsat ürünlerinde satın alabilirsiniz.