Real Film İzle

» karma » Real Film İzle

Realfimizle.com, bu sitede film izlemek için izleyicilere birçok fayda sağlar. Bunlardan birisi film arama robotu olmakta. Film arama robotu ile kullanıcı istediği bir filmi kolaylıkla bulabilir. Seyirci, istenilen türde kendine uygun bir filmi seçmek amacıyla bu robotu kullanarak kendine hitap eden filmleri hemen bulabilir. Film arama robotunda yer alan özellikler arasında sıralama sistemi bulunur. Sıralama […]

Realfimizle.com, bu sitede film izlemek için izleyicilere birçok fayda sağlar. Bunlardan birisi film arama robotu olmakta. Film arama robotu ile kullanıcı istediği bir filmi kolaylıkla bulabilir. Seyirci, istenilen türde kendine uygun bir filmi seçmek amacıyla bu robotu kullanarak kendine hitap eden filmleri hemen bulabilir. Film arama robotunda yer alan özellikler arasında sıralama sistemi bulunur. Sıralama sistemi ile görüntüleme, IMDB puanı ve filmin çıkış yılına göre bir filmi sıralamak mümkün olur. İster yüksekten düşüğe ister tam tersi şekilde sıralanabilir. Kategori seçimi ile de seyirci ister eski filmleri ister modern filmleri isterse korku filmlerini filtreleyebilir. Film dili seçeneği sayesinde de kullanıcılar Türkçe altyazı, Türkçe dublaj ve orijinal olarak film izleyebilecek. Bununla beraber fragmanları izlemek isteyenler de fragman seçeneğini belirterek yeni çıkacak olan filmlerin fragmanına ulaşabilir. Filmin kalitesi bu konuda önemli olan diğer bir konu. Kullanıcılar seçmiş olduğu kategoriye göre istediği kalitede filmi belirleyebilir. 480p’den 4K’ya kadar seçenekler yer alır. Kullanıcılar bunun yanı sıra IMDB puanı ve filmin çıkış tarihine göre filtreleme yapabilir. Bu sayede izleyiciler istedikleri gibi detaylı şekilde film arama işlemi yapabilir. Bu da kullanıcılara en uygun filmleri bulmasını sağlar. Bundan dolayı bu sitede film izle, rahatına bak.

 

Önemli olan bir diğer konu yorumlardır. Yorumları izleyiciler gönül rahatlığı ile okusun diye sitede spoiler özelliği bulunur. Spoiler içeren yorumlar gizli görünür. Spoiler içermeyen yorumları okuyarak filmin ne kadar beğenildiğini ve kullanıcıların ne kadar sevdiğini öğrenmek mümkün olmaktadır. Kullanıcıların yorumları bundan dolayı önemli bir durum. Bunun yanı sıra kullanıcılar bir filmi ne kadar izlediği, o filme ne kadar oy verdiği ve o filmi ne kadar beğendiğini belirtebilir. Bir filmin ne kadar güzel olup olmadığı kullanıcıdan kullanıcıya değişse dahi bu sistem birçok izleyicinin işine yarayabilir. Web sitesinin bir diğer avantajı ise sizi reklamlara boğmamasıdır. Birçok film sitesi her yere reklam koyarak kullanıcıları sıkar fakat bu site böyle değildir. Bundan dolayı bu sitede film izle, ruhunu rahatlat. Eğer ki izleyicinin aklına bir film gelmezse site rastgele bir film önererek film seçme derdinden kurtulur. Kim bilir belki güzel bir film çıkar. Sitede yer alan film istek bölümü de kullanıcıların siteye eklenmesi için film önerebileceği anlamına gelirken site yeni filmlerle güncellenmeye devam etmekte.