Promosyon Tarihsiz Defter Marka Değerinizi Arttıracak

» karma » Promosyon Tarihsiz Defter Marka Değerinizi Arttıracak

Her zaman dağıtı9m yapabileceğiniz ve verdiğiniz kişilerin günlük hayatlarında sıklıkla kullanacağı ürünlerin başında tarihsiz defterler gelir. Cep boyutları ve standart ajanda boyutlarında üretimleri vardır. Kapak ve sayfa kalitesi de değişkenlik gösterse de makul fiyatları bulunan ürünler de vardır. Promosyonda Defter Kalitesi Neye Göre Değişir? Kalitesi kapak niteliğine, iç sayfa yaprak gramajına ve cilt spiral özelliklerine […]

Her zaman dağıtı9m yapabileceğiniz ve verdiğiniz kişilerin günlük hayatlarında sıklıkla kullanacağı ürünlerin başında tarihsiz defterler gelir. Cep boyutları ve standart ajanda boyutlarında üretimleri vardır. Kapak ve sayfa kalitesi de değişkenlik gösterse de makul fiyatları bulunan ürünler de vardır.

Promosyonda Defter Kalitesi Neye Göre Değişir?

Kalitesi kapak niteliğine, iç sayfa yaprak gramajına ve cilt spiral özelliklerine göre değişir. İç sayfalarında ivory kağıt kullanılan, termo deri kapağa sahip defterler kalite olarak işinizi görür diyebiliriz. Daha alt seviye de ürünlerde bulunmasına casino siteleri 2021 rağmen tercih etmemenizi önereceğiz bu hususta. Çünkü baskı esnasında pres uygulandığında kapağında dağılma, yazı kalitesinde kötülükler kullandıkça göreceğiniz dezavantajlar. Onun dışında zaten fiyatları oldukça makul promosyon defter modelleri bulunur, o nedenle kaliteyi düşürmeden model seçenekleri arasında gezinmenizde fayda var.

Promosyon Defter Modelleri Nelerdir?

Öncelikle ciltli standart defterler vardır. Yanı sıra spiralli telli modeller ve gizli spiralli modellerde defter grubunda yer alır. Kılıflı defterde seçenekler arasındadır. Kapağı yumuşak kıvrılabilir tasarımlarda defter üretiminde yer alır. Üretim şekline göre bu şekildedir diyebiliriz ama ebatlarına göre de model belirlenebilir. Cep defteri olarak küçük ebatlarda da stoklarda mevcuttur.

Promosyon Defter Yanında Set Nasıl Yapılabilir?

Tabi ki kalem diyeceğiz direkt olarak. Defter ile beraber kullanılacak tek ürün kalemdir çünkü. Kalem tutucu bir defterin yanında ister plastik makul fiyatlı baskılı bir kalem, ister kaliteli metal bir kalem sunabilirsiniz. Renk seçerken de kurumsal kimliğinize uygun bir defter + kalem seçilmesi halinde oldukça estetik ve marka değerinizi arttıracak bir tanıtım şekli oluşturmuş olursunuz. UV baskı ve lazer baskı promosyon kalem grubunda plastik veya metal olmasına göre değerlendirilebilir.

Genel Olarak Promosyon Ürünleri Etkili Midir?

Şöyle düşünebiliriz bu konuyu; kurumsal firmaların bir çoğu promosyon sektörüne oldukça iyi bütçeler her yıl istikrar ile ayırmaktadır. Yanı sıra günlük hayatınızda kullandığınız birçok ürünün üzerine baktığınızda kurumsal bir firmanın baskısını görebilirsiniz. Bu da sektörün ne kadar etkili olduğunu, potansiyel müşteriye ulaşma noktasında ne kadar yardımcı olduğunu size gösteren en net iki örnektir.