Öz Yeni Yurt Güvenlik Şirketi

» karma » Öz Yeni Yurt Güvenlik Şirketi

Okul güvenliği, site güvenliği, yakın koruma, özel kurye, özel ulaşım koruma, konferans koruma, elektronik güvenlik, Avm güvenliği, spor güvenliği ve konser güvenliği…

Okul güvenliği, site güvenliği, yakın koruma, özel kurye, özel ulaşım koruma, konferans koruma, elektronik güvenlik, Avm güvenliği, spor güvenliği ve konser güvenliği alanlarında hizmet veren şirket Ankara güvenlik açığını kapatmaktadır. Tanınmış Ankara güvenlik şirketleri içinde önemli bir yeri olan Öz Yeni Yurt Güvenlik Şirketi TSE-HBY (hizmet yeterlik belgesi), UKS (uluslararası kalite sistemleri ve belgelendirme), TS EN ISO 9001/2008 belgelerine sahiptir. Şirket Ankara Altındağ’da bulunmaktadır.

Öz Yeni Yurt Güvenlik Şirketi ile Nasıl İletişim Kurulur?

Ankara güvenlik firmaları içinde önemli bir yeri olan şirkete Google arama çubuğuna şirkete ait ozyeniyurtguvenlik.com.tr şeklindeki web adresi yazılarak şirket ile ilgili detaylı bilgi edinmek mümkündür. Şirkete iş vermek isteyen resmi ya da özel firmalar şirketin sitesinde bulunan ”teklif al” seçeneğine giriş yaparak bu bölümde yer alan gerekli bilgileri (ad/soyad, cep telefonu numarası, e posta adresi, alınmak istenen hizmet, mesaj, güvenlik kodu) doldurarak şirketten iş ile ilgili teklif alabilmektedir. Bununla birlikte şirketin web sitesinde şirkete ait telefonlar ve mail adresleri yer almaktadır. Ayrıca web sitesinde insan kaynakları bölümünden istenilen bilgiler doldurularak şirkete iş başvurusu da yapılabilmektedir.

http://www.ozyeniyurtguvenlik.com.tr/