Onur Yardımcı Hakkında Bilgi

» karma » Onur Yardımcı Hakkında Bilgi

  Ağrı’da 1997 yılında dünyaya gelmiş olan Onur Yardımcı hakkında merak edilen pek çok farklı bilgi bulunmaktadır. Ağrı’da hayatını sürdürmekte iken bir yaşında ailesinin çalışma imkanları nedeniyle Aksaray’a göç etmesi üzerine hayatını burada sürdürmeye başlamıştır. Ailesi tarım ve hayvancılıkla ilgilenerek geçimlerini sağlamaktaydı. 2005 yılına gelindiğinde sağlanan iş imkanları nedeniyle Kocaeli‘ye taşınarak burada hayatını sürdürmeye başlamıştır. […]

 

Ağrı’da 1997 yılında dünyaya gelmiş olan Onur Yardımcı hakkında merak edilen pek çok farklı bilgi bulunmaktadır.

Ağrı’da hayatını sürdürmekte iken bir yaşında ailesinin çalışma imkanları nedeniyle Aksaray’a göç etmesi üzerine hayatını burada sürdürmeye başlamıştır. Ailesi tarım ve hayvancılıkla ilgilenerek geçimlerini sağlamaktaydı. 2005 yılına gelindiğinde sağlanan iş imkanları nedeniyle Kocaeli‘ye taşınarak burada hayatını sürdürmeye başlamıştır.

Eğitim ve Spor Hayatı

2005 yılına kadar eğitim hayatını Aksaray’da sürdürmüştür. Daha sonrasında Kocaeli’ye taşınarak ilkokul eğitimine burada devam etmiştir. İlkokul eğitimini alırken beşinci sınıfta beden eğitimi öğretmeni tarafından özellikle sporcu kabiliyetinin fark edilmesi üzerine spora yönlendirilmiştir. Küçük yaşına karşın göstermiş olduğu başarıyla spordaki üstün yeteneğini ortaya koymuştur. Atletizm alanında 3000 metre Kocaeli birinciliğini defalarca kazanmıştır. Aynı zamanda Türkiye genelinde yapılan 800 metre branşında da Türkiye üçüncüsü olmuştur.

Atletizm alanında göstermiş olduğun başarısını lise hayatında öğretmenini yönlendirmesi üzerine yönelmiş olduğu ata sporumuz güreş üzerine de göstermiştir. Güreş sporuyla tanışmasının ardından bu alanda da başarıların ortaya koyarak defalarca Kocaeli bölge birinciliği ve üçüncülüğü almaya hak kazanmıştır. Aynı zamanda Türkiye genelinde yapılan müsabakalarda yedincilik kazanmıştır.

Lise eğitiminin son yılında ise çim hokeyi ile tanışarak bu alanda da başarısını ortaya koymuştur. Çim hokeyi üzerine Kocaeli bölge birinciliği kazanmış ve aynı zamanda Türkiye genelinde yapılan karşılaşmalarda üçüncülük elde etmiştir. Günümüzde ise hayatının Kocaeli’nin derince ilçesinde devam ettirmektedir.

https://instagram.com/onuryardimci_