• DOLAR
  5,7099
  %0,22
 • EURO
  6,3204
  %0,12
 • ALTIN
  269,46
  %-0,10
 • BIST
  106.785
  %-0,69
Okeanos Tercüme’de Uygun Fiyat ve Kalite Bir Arada

Okeanos Tercüme’de Uygun Fiyat ve Kalite Bir Arada

Okeanos Tercüme’de Uygun Fiyat ve Kalite Bir Arada

 

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi olarak kaliteli çeviri hizmetini uygun fiyatlarda sağlıyoruz.

Okeanos Tercüme şirketi olarak tercüme sektöründe varlığımızı gösterdiğimiz günden bu yana müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu profesyonel çeviri hizmetini sağladık. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuk ve bunun doğrultusunda çeviri işlemlerinizi büyük özen, hassasiyet ve titizlikle gerçekleştirdik. Tercüme sektörünün önde gelen firmaları arasındaki konumumuzu sizler için her zaman kaliteli çeviri hizmetini uygun fiyat teklifi ile sunduk.

Kurulduğumuz günden bu yana sağladığımız profesyonel çeviri hizmetinden hiçbir zaman ödün vermeden aynı rotamızda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

EN15038 Hizmet Kalite Standartları doğrultusunda yerine getirdiğimiz çalışmalarımızı sürekli iyileştiriyor, yeniliyor ve geliştiriyoruz. Kaliteli çeviri hizmetini uygun fiyat teklifi altında almanın sizler için ne kadar önemli olduğunun bilincinde çeviri projeleriniz için en uygun fiyat teklifini tarafınıza sunmaya gayret gösterdik.

Müşterilerimizin talep, beklenti ve ihtiyaçlarına uygun olarak Avrupa standartlarında çeviri hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz. Bunun yanı sıra müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çeviri projeleriniz için hızlı ve etkin çözümler sağlıyoruz.

Tercüme sektöründe müşteri ilişkililerinin ne denli önem taşıdığını bilen bir çeviri firması olarak müşteri  görüşlerini, fikirlerini, önerilerini ve eleştirilerini her zaman dikkate alıyor, bunun doğrultusunda kendimizi geliştiriyoruz.

Müşterilerimizle ilgili gizlilik bilgilerini koruyor, dürüstlük ve şeffaflık ilkeleri çerçevesinde çeviri hizmeti sağlıyoruz.

Çeviri projelerinizi en kısa sürede tamamlayabilmek ve memnuniyetinizi en üst düzeyde tutmak amacıyla çeviri işlemleri esnasında terminolojik çalışma yapıyor, sözlük desteği kullanıyoruz.

Bünyemizde bulunan profesyonel tercüman kadromuz aracılığıyla İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Arapça, Çince, Farsça, İtalyanca başta olmak üzere pek çok dilde uygun fiyatlar eşliğinde kaliteli çeviri hizmeti sağlıyoruz.

Her biri belirli uzmanlık alanına sahip donanımlı tercüman kadromuz sizler için teknik, hukuki, tıbbi, akademik, ticari, finansal başta olmak üzere pek çok alanda uygun maliyetlere kaliteli çeviri hizmetini sunmaktadır.

Tercüman kadromuz çeviri işlemi esnasında dilbilgisi, yazım ve imla kurallarını gözeten, dili akıcı ve etkili bir şekilde kullanan, çeviri yapacağı alana ilişkin terminolojiye hakim, deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Hem çeviri yapacağı dile hem de anadiline ileri düzeyde hakim tercüman kadromuzla çeviri projelerini gönül rahatlığıyla bizlere teslim edebilir, uygun fiyatlara, kaliteli ve hızlı bir biçimde gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti kadar çalışan memnuniyetine de önem veren firmamız çalışanlarına her zaman rahat ve güvenli çalışma konforu sağlamakta, daha verimli hizmet sağlamaları bağlamında motivasyonunu artırmaktadır.

Sürekli kendini yenileyen, geliştiren ve iyileştiren bir firma olarak çeviri projelerinizde kaliteli çeviri hizmetini uygun fiyatlarda sağlamanın ve bu bağlamda sizin memnuniyetinizi kazanmanın gururu ile kaliteli çeviri hizmeti bağlamında başarılarımızın üzerine başarı katmaya devam ediyoruz.

 

Okeanos Tercüme şirketinden uygun fiyatlarda kalite çeviri hizmeti almak istiyorsanız, www.okeanostercume.com.tr adresinden bizlere ulaşabilir, info@okeanostercume.com.tr adresinden e-postalarınızı gönderebilir ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı veya 212 221 45 21 numaralı sabit hat aracılığıyla kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN