Öğretmene Ne Tarz Hediyeler Alınır?

» karma » Öğretmene Ne Tarz Hediyeler Alınır?

Öğretmenlerimiz canımız bizim! Biz onları pek çok, pek çok severiz. Çünkü onlar bizim okulumuzu güzelleştirenimiz, gülümsemesi ile sınıfımızın güneşidir. Ne olursa olsun yüzünden tebessüm eksik olmaz. Onların tebessümünü mutluluk gülümsemesi ile değiştirmeye ne dersiniz? Bunun için öğretmenler günü en ideal gündür. Öğretmenler günü hediyesiseçmek diğer özel günlerde hediye seçmekten daha kolaydır. Çünkü öğretmenler haftanın 5 […]

Öğretmenlerimiz canımız bizim! Biz onları pek çok, pek çok severiz. Çünkü onlar bizim okulumuzu güzelleştirenimiz, gülümsemesi ile sınıfımızın güneşidir. Ne olursa olsun yüzünden tebessüm eksik olmaz. Onların tebessümünü mutluluk gülümsemesi ile değiştirmeye ne dersiniz? Bunun için öğretmenler günü en ideal gündür. Öğretmenler günü hediyesiseçmek diğer özel günlerde hediye seçmekten daha kolaydır. Çünkü öğretmenler haftanın 5 günü ve en az 6 saatini okulda geçirirler. En sık kullandığı araç – gereçler bellidir. Sıklıkla kullandığı hediyeleri daha özel ve güzelleri ile değiştirmek sizin elinizde. Eğer öğretmeninizi daha yakından ve uzun süredir tanıyorsanız daha zevk ve tercihlerine uygun hediyeler seçebilirsiniz.

Öğretmeniniz sıklıkla kullandığı şeyler kupa, ajanda, kalem, usb flash bellektir. Tabi ki sıradan kupa, ajanda, kalem, usb flash bellek almak olmaz. Öğretmeniniz kadar olmasa da ona özel öğretmenler günü hediyesi almak daha hoş olacaktır. Örneğin üzerinde Başöğretmen Atatürk baskısı ve öğretmeninizin ismi olan bir kişiye özel kupa bardak hem öğretmenler günü konseptine uygun olacaktır. Öğretmenler her zaman not tutar. Bunlar ders programları, derslerle ilgili notlar, öğrencileri ile ilgili notlardır. Bu notları tutabileceği ismine özel bir ajanda hiç fena olmaz. “Her öğretmenin ihtiyacı nedir?” diye kime sorsak ilk söyleyeceği şey “kalem” olur. Bunu daha da özelleştirmek isterseniz kişiye özel kalem veya kişiye özel kalem setleri güzel tercih olacaktır. Üzerine ister öğretmeninizin ismini ve soyismini isterseniz de “En iyi matematik öğretmeni (sınıf öğretmeni, kimya öğretmeni vs.)” yazdırabilirsiniz. İsmine özel usb flash bellek alarak öğretmeninizin kendisine özel bir belleği olabilir.

Biraz da diğer hediyelerden bahsedecek olursak kadın öğretmenlerimiz için müzik kutusu, ayna seti gibi hediyeler de onları mutlu edecektir. Erkek öğretmenlerimiz için cüzdan – anahtarlık setleri isteklerini karşılayabilir. Kararınızı verin, nerden bulacağınızı merak etmeyin! Tüm öğretmenler günü hediyeleriseçenekleri için hediyerengi.com!