Noel Baba’nın Türk Versiyonu Noel Emmi® Instagram’da Takipçilerine Ödüller Dağıtıyor

» karma » Noel Baba’nın Türk Versiyonu Noel Emmi® Instagram’da Takipçilerine Ödüller Dağıtıyor

Noel Baba’nın Türk versiyonu olarak tanıtılan ve “Türk İşi Noel Baba” mottosu ile Instagram’daki takipçilerine ulaşan “Noel Emmi®”, sponsorlar yardımıyla takipçilerine bir sürü ödüller dağıtıyor.

Noel Baba’nın Türk versiyonu olarak tanıtılan ve “Türk İşi Noel Baba” mottosu ile Instagram’daki takipçilerine ulaşan “Noel Emmi®”, sponsorlar yardımıyla takipçilerine bir sürü ödüller dağıtıyor. Takipçiler, @noelemmi1 Instagram sayfasını takip ederek bu çekilişlere katılmaya hak kazanıyorlar. Ardından sponsor destekli yapılan çekilişler sonucunda ödüller kazananlara ücretsiz şekilde teslim ediliyor.

Noel Emmi® Aslında Nedir?

Noel Emmi®, ticari bir sosyal medya hesabıdır. Ancak bunun için takipçilerden herhangi bir ücret, bedel vs. alınmamaktadır. Sponsorlarla anlaşan Noel Emmi®’nin ilk amacı takipçilerine ödüller dağıtmak ve sponsorlarla ayakta kalmaya çalışmaktır.

Takipçilerine “yeğenim” diye seslenirken komik bir portre çizen karakter sponsorlara ise “sponsor yeğenim” demekten kaçınmıyor. Sempatik ve cömert bir tipleme olarak bilinen Noel Emmi®’nin an itibariyle on binlerce takipçisi bulunmakta. Takipçi sayısı arttıkça çekilişlerin de yoğunlaşacağı ifade ediliyor.

Hediyeler Nasıl Dağıtılıyor?

Takipçilerin hediyeleri alabilmek için öncelikle şartları tamamlamaları gerekiyor. Noel Emmi® tarafından paylaşılan gönderiyi beğenmek, kaydetmek ve arkadaşları o gönderiye etiketlemek yeterli oluyor. Tabii ki ne kadar çok arkadaş gönderiye etiketlenirse çekilişi kazanma ihtimali de o kadar artıyor.

Çekiliş, noelemmi.com üzerinden belirtilen tarihte yapılıyor. Ayrıca çekiliş konusunda uzman olan YKB WEB yazılımı ile güvenilir olarak tüm işlemler gerçekleşiyor. Çekilişi kazanan kişilere de herhangi bir bedel alınmadan kargo yoluyla ürünler gönderiliyor.

Sponsporlar Başvuruda Bulunmaya Başladı

Noel Emmi®, sponsorları takipçileri ile buluşturmaya aracılık eden bir sosyal medya fenomeni. Sponsorlar Noel Emmi® yardımıyla daha fazla müşteri kazanırken verdikleri ödüllerle de cömert olduklarını gösteriyorlar. Ayrıca bu sayede firmaların tanınırlıkları da ciddi oranda artıyor.

Takipçi sayısı on binlerle ifade edilen ve 2021 yılında milyonlarca takipçiye ulaşacağı düşünülen Noel Emmi®’ye şimdiden yüzlerce sponsor firma başvuruda bulunmuş durumda. Böylelikle kısa süre içerisinde çekiliş sayısının artacağı öngörülüyor.

Karakter Şimdiden Öne Çıkmayı Başardı

Agresif ama cömert bir karakter olarak hafızalara kazınmayı başaran Noel Emmi®, takipçilerini yeni ürünlerle buluşturmak ve sponsorların tanıtımını yapmalarına fırsat vermek amacıyla çalışmalarına son sürat devam ediyor.