Neon Harf Kolye

» karma » Neon Harf Kolye

Harfler vardır alır insanları farklı dünyalara götürür. İnsan hayatındaki her bir insan, nesne ve maddenin bir harfi vardır. Hayatınızda önem arz eden insanların, nesnelerin ve maddelerin baş harfini yanınızdan ayırmamak ister misiniz? Neon harf kolye, anlam yüklüdür. Tek bir harf deyip geçmemek lazım. Çünkü o harfin takan kişi için hangi anlamlarla yüklü olduğunu bilemeyiz. Hediye […]

Harfler vardır alır insanları farklı dünyalara götürür. İnsan hayatındaki her bir insan, nesne ve maddenin bir harfi vardır. Hayatınızda önem arz eden insanların, nesnelerin ve maddelerin baş harfini yanınızdan ayırmamak ister misiniz? Neon harf kolye, anlam yüklüdür. Tek bir harf deyip geçmemek lazım. Çünkü o harfin takan kişi için hangi anlamlarla yüklü olduğunu bilemeyiz. Hediye için çok güzel bir seçenektir. Yaklaşan sevgililer günü, evlilik yıl dönümü, tanışma yıl dönümü, doğum günü ve benzeri özel zamanlar için ideal bir hediye. Beyaz, pembe, lila, fuşya gibi renk seçenekleri bulunan kolyeler çok dikkat çekicidir. Siz de neon harf kolyelerin şık tasarımlarıyla buluşmak isterseniz mutlaka bu ürünleri kullanmalısınız! Üstelik bu takılar hediye seçeneği olarak da mükemmel bir fırsat olarak karşımıza çıkmaktadır.

Neon Harf Kolye Tarzı

Her bayanın bir tarzı, stili vardır. Sevdiğiniz hanıma hediye alacaksanız bu tarzı ve stili dikkate almalısınız. Neon harf kolye, harf şeklindeki tasarımın üzerine taşlar döşenerek oluşturulmuştur. Kolyenin üzerindeki taşlar minedir. Farklı renk seçeneklerinin bulunması işinizi kolaylaştıracak. Oldukça zevkli bir tercih olmasından dolayı takdir ve beğenileri alabilirsiniz. Çok fazla abartısı olmayan model sadelikten de uzaktır. Sadelik ile abartı arasında son derece ideal bir estetik yapıdadır. İlgi ve alakanın odak noktasında olmak istemeyen ancak güzel bir tarz oluşturmak isteyenlerin tercihi bir üründür. Doğru harf seçimiyle güzeller güzeli hediyenizi sunabilirsiniz. Siz de harf şeklindeki kolyeleri tercih ederek; oldukça şık bir kombin oluşturabilirsiniz!

Gümüş Neon Harf Kolye

925 ayar gümüşten üretilen neon harf kolye tamamen el yapımıdır. Gümüş hammaddesinin üzerine altın kaplama yapılarak kolyenin değeri ve gösterişi artırılmıştır. Altın kaplaması sarı, beyaz olabilir. Kişisel tercihe uygun olarak beyaz veya sarı rengi seçilebilir.

Özel günlerinizi özel bir hediyeyle taçlandırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Neon harf kolye ile bir taşla iki kuş vurmak mümkün olur. Hem karşınızdaki kişiye ne kadar değer verdiğinizi gösterirsiniz hem de onun için önemli olan şeyin farkında olduğunuzu hissettirirsiniz. https://www.myprecious.com.tr/neon-harf-kolye internet sayfasını ziyaret ederek en yeni ürünlere sahip olabilirsiniz!