Mustafa Tunahan Bodur(Tunbdr): Pandemi nedeniyle evde kaldığımız dönemde kendimizi geliştirebiliriz

» karma » Mustafa Tunahan Bodur(Tunbdr): Pandemi nedeniyle evde kaldığımız dönemde kendimizi geliştirebiliriz

Oyunculuk basamaklarını tek tek çıkmayı hedefleyen ve bu doğrultuda emin adımlarla ilerleyen Mustafa Tunahan Bodur, ”Pandemi nedeniyle evde kaldığımız dönemde kendimizi geliştirebiliriz.” dedi. Korona virüs nedeniyle vatandaşların evde geçirdiği sürede kendilerini geliştirebileceğini ifade eden Oyuncu Bodur, “Sosyal bir toplum olmamıza rağmen kitap okumayı ve film izlemeyi ihmal ediyoruz. Aslında yaşanılan bu süreç bizim için bir […]

Oyunculuk basamaklarını tek tek çıkmayı hedefleyen ve bu doğrultuda emin adımlarla ilerleyen Mustafa Tunahan Bodur, ”Pandemi nedeniyle evde kaldığımız dönemde kendimizi geliştirebiliriz.” dedi.

Korona virüs nedeniyle vatandaşların evde geçirdiği sürede kendilerini geliştirebileceğini ifade eden Oyuncu Bodur, “Sosyal bir toplum olmamıza rağmen kitap okumayı ve film izlemeyi ihmal ediyoruz. Aslında yaşanılan bu süreç bizim için bir avantaja dönüşebilir. Evde olma süreci ile kendimizi geliştirebiliriz.

Çünkü; alınan her tedbir bizim kendimiz için alınan tedbirler. Kitap okumayı ve film izlemeyi tavsiye ediyorum. Yapılacak etkinlikler, güncel sorunlardan uzaklaşıp kendi içimize dönmemize de yardımcı olacak” dedi.

Evde ne yapılabilir?
Kendisine “evde ne yapılabilir?” sorunun sürekli sorulması üzerine tavsiye kitap ve film derlemesi yaptığını anlatan Bodur, “Oyuncu, olmanın verdiği etki ile sosyal medya üzerinden evde kalma sürecinde yapılacaklar ile ilgili sorular geliyor. Özellikle okunması gereken kitaplar noktasında sorular var. Gelen sorular üzerine derleme yapma düşüncesine kapıldım” diye konuştu.

Mustafa Tunahan Bodur  kimdir?
27.07.2000 yılında Antalya Side’de dünyaya gelen Mustafa Tunahan Bodur aslen Antalyalı’dır. Ailesiyle birlikte yaşayan ve kardeşi bulunan Mustafa Tunahan Bodur, sosyal medyayı aktif kullanıp sosyal medyada vakit geçirdiğini söylüyor.