Mustafa Tunahan Bodur: ‘Ticari programları global pazar’a taşıyor.

» karma » Mustafa Tunahan Bodur: ‘Ticari programları global pazar’a taşıyor.

Mustafa Tunahan Bodur, içinde bulunduğu ticari yazılım projelerini yurt dışı pazarına çıkarıp 1 milyon aktif kullanıcıya ulaşmayı hedeflediğini söyledi. İş adamı Mustafa Tunahan Bodur ortaya çıkardığı yeni projesi hakkında bilgi verdi. EBS adlı ticari yazılım projesi 1 yıl içinde 1 milyon aktif kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. Bodur 1 ay önce hizmet vermeye başlayan projenin son zamanlarda […]

Mustafa Tunahan Bodur, içinde bulunduğu ticari yazılım projelerini yurt dışı pazarına çıkarıp 1 milyon aktif kullanıcıya ulaşmayı hedeflediğini söyledi.

İş adamı Mustafa Tunahan Bodur ortaya çıkardığı yeni projesi hakkında bilgi verdi. EBS adlı ticari yazılım projesi 1 yıl içinde 1 milyon aktif kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. Bodur 1 ay önce hizmet vermeye başlayan projenin son zamanlarda yoğun ilgi gördüğünü belirterek projenin vakit sıkıntısı yaşayanların en büyük yardımcısı olacağını kaydetti.
Mustafa Tunahan Bodur,’Aslında yeni çıkmış bir uygulama değil yaklaşık 4 aydır üzerinde çalışılan ve aktif olan bir uygulama..Ancak sosyal medyadaki reklam çalışmalarımızdan sonra oldukça yoğun ilgi gören uygulama haline geldik ve her geçen gün daha da yoğun bir kitle ile karşılaşmaktayız.