Muayene Sedyeleri

» karma » Muayene Sedyeleri

Medikal malzemeler içerisinde hastanın ilk muayenesinin yapıldığı muayene sedyeleri başka bir önem taşımaktadır. Bu sedyeler kumaşı süngeri ile son derece sağlıklı ve arınık olmadır. Genel olarak ayakları metal olarak üretilen bu sedyelerin üst kısmı sünger üzeri ise sünger ile kaplıdır. Kullanım esnasında ise çoğu zaman kullan at kâğıt örtüler kullanılır. Hastanın ilk muayenesinin yapıldığı muayene […]

Medikal malzemeler içerisinde hastanın ilk muayenesinin yapıldığı muayene sedyeleri başka bir önem taşımaktadır. Bu sedyeler kumaşı süngeri ile son derece sağlıklı ve arınık olmadır. Genel olarak ayakları metal olarak üretilen bu sedyelerin üst kısmı sünger üzeri ise sünger ile kaplıdır. Kullanım esnasında ise çoğu zaman kullan at kâğıt örtüler kullanılır.

Hastanın ilk muayenesinin yapıldığı muayene sedyeleri yeni kurulan ya da halen var olan hastaneler için ve özel klinikler için yönetmeliklere uygun olarak üretilmelidir. Sağlık bakanlığı tarafından hastane malzemeleri gibi insan sağlığı söz konusu olan ekipmanlarda belirli şartlar ile yönetmelik hazırlamıştır. Tüm medikal malzeme satışı yapan firmaların ürünlerinde bu özelliğe dikkat etmeleri gereklidir. Firmamız konunun sağlık olduğunun bilinci ile daima kurallara uygun ürünleri tercih etmektedir. Her zaman önce kalite diye düşünerek faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Muayene Sedyeleri Çeşitleri

Birçok medikal ütün gibi muayene sedyeleri de farklı özelliklerde standart ve özel fonksiyonel olarak üretilirler. Düz standart muayene Sedyeleri sadece sedyeden oluşmaktadır. Bunun dışında ise bazı özel büyük hastaneler için farklı modellerin üretimi yapılmaktadır. Bu üretilen sedyelerde hastanelerin ilgili modern dekoru temel alınır. İster ahşap isterse metal olsun sedyeler kullanım açısından son derece dayanıklıdır.

Firmamız, geniş ürün yelpazesinde bu hasta sedyeleri yanında tüm medikal malzeme ve ekipmanlar bulunmaktadır. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için konusunda eğitimli personellerimizi arayabilirsiniz.