Mobil Okey Uygulaması

» karma » Mobil Okey Uygulaması

Mobil Okey Uygulaması Ülkemizdeki oyun severler tarafından en çok oynanan taşlı oyunlar arasında yer alan okey, 106 farklı taş ile oynana bir oyundur. 4 tane isteka ve zar ile oynana oyunda üzerinde 1 ile 13 arasındaki rakamların yazılı olduğu farklı renklerde taşlar bulunuyor. Farklı taşlardan iki tane bulunan oyun, stratejinin ve takip yeteneğinin gerektiği bir […]

Mobil Okey Uygulaması

Ülkemizdeki oyun severler tarafından en çok oynanan taşlı oyunlar arasında yer alan okey, 106 farklı taş ile oynana bir oyundur. 4 tane isteka ve zar ile oynana oyunda üzerinde 1 ile 13 arasındaki rakamların yazılı olduğu farklı renklerde taşlar bulunuyor. Farklı taşlardan iki tane bulunan oyun, stratejinin ve takip yeteneğinin gerektiği bir okey oyna oyunu olarak dikkat çekiyor. Oyunun en önemli parçalarından biri de her oyun içinde 2 tane bulunan joker taşlardır.

Joker taşlara sahip olan oyuncular, o el içinde çok daha avantajlı olacaktır. Okey nasıl oynanır ve okey çeşitleri gibi araştırmalar yapan kullanıcılar, en eğlenceli okey oyununun hangisi olduğunu merak ediyor. Düz ve 101 okey türleri en çok oynanan oyunlar arasında dikkat çekiyor. İnternet üzerinden canlı okey uygulamalarından yararlanmak isteyen kişiler, bilgisayarlarının yanı sıra mobil cihazları üzerinden de istediği okey oyununu hızlı ve kesintisiz bir şekilde oynayabiliyor.

Mobil 101 Okey

Cep telefonlarından sık olarak oynanan oyunlar arasında yer alan 101 okey, hem oyun hem de sohbet alternatifi sunuyor. Farklı kuralların uygulandığı ve oldukça heyecanlı olan 101 okey oyununda puanların hesaplanması için çeşitli kriterlere dikkat ediliyor. 101 okey puanlama için uygulanan kriterler, gerçek hayatta oynanan 101 oyunu ile benzerlik gösteriyor. Eğlence dolu oyunlara profil oluşturarak girmek mümkün oluyor.

İnternet sitesine üye olup hızlı ve güvenli bir şekilde okey odalarına giren kişiler, istediği kişilerle gün boyunca oyun oynama şansına sahip olabiliyor. İnternette keyifli vakit geçirmenin en güzel yollarından biri olan ve mobil cihazlardan 101 oynama olanağı sunan platformlar güvenli ve güçlü alt yapısıyla dikkat çekiyor. 101 okey puan hesaplama konusunda kullanıcılara yardımcı olabilecek ipuçları bulunuyor.

Canlı Okey Oyunu

Okey Nasıl Oynanır İnternetten okey oynayan kişiler, cep telefonlarına kaliteli bir uygulama indirerek mobil oyun keyfini çıkartabiliyor. Canlı okey olanağı sunan uygulamalarda hem farklı okey türlerini oynayıp hem de oyuncularla sohbet etmek mümkün olabiliyor. Okey oyunları ile bedava oyun oynamanın keyfini çıkartarak kendisine oyun arkadaşı bulan birçok kişi bulunuyor. Kuralları ve oynanışı ile oldukça keyifli olan okey oyunlarına ücretsiz bir şekilde ulaşılabiliyor.

Online ve Canlı okey oyunlarını www.maksatokey.com adresinde hemen ücretsiz olarak oynaya bilirsiniz.