MLS Ligi Takımlarının Antremanı Ertelendi

» karma » MLS Ligi Takımlarının Antremanı Ertelendi

  Yeni tip koronavirüs nedeni ile Amerika Futbol Ligi takımları olan MLS’in antrenmanları 24 Nisan 2020 tarihine ertelendi. MLS bu haberi internet sitesinde yayınladı. Yapmış olduğu açıklamada daha önce 3 Nisan tarihine ertelenmiş olan liglerin daha ileri tarih olan 24 Nisan’a ertelendiği duyurulur açıklamalarına yer verildi. Açıklamanın devamında ise şu anda koronavirüs nedeni ile tedavi […]

 

Yeni tip koronavirüs nedeni ile Amerika Futbol Ligi takımları olan MLS’in antrenmanları 24 Nisan 2020 tarihine ertelendi. MLS bu haberi internet sitesinde yayınladı. Yapmış olduğu açıklamada daha önce 3 Nisan tarihine ertelenmiş olan liglerin daha ileri tarih olan 24 Nisan’a ertelendiği duyurulur açıklamalarına yer verildi.

Açıklamanın devamında ise şu anda koronavirüs nedeni ile tedavi gören bazı futbolcular bulunuyor. Normalde antrenman tesislerinin kapalı olması gerekiyor. Fakat koronavirüs nedeni ile tedavi gören futbolcuların olduğu için antreman tesislerinin bu futbolcular için açık kalacağı belirtildi.

MLS Ligi Mart Ayında Başlamıştı

1xbet Oldukça erken tarih olan Mart ayında MLS Ligi başlamasına rağmen dünyada salgın haline gelen koronavirüs nedeni ile ligler başladıktan kısa süre sonra ertelendi. 1 Mart 2020 tarihinde sezon açılışı yapılan MLS ligi koranavirüs nedeni ile 12 Mart 2020 tarihinde 1 ay askıya alınmıştı.

MLS Ligi Başlama Tarihi Uzatıldı

1xbet mobil  1 Mart 2020 tarihinde başlayan MLS ligi salgın nedeni ile daha önce 1 ay ertelenmişti. Bu süre ise virüs salgının ilerlemiş ve ölü sayısının fazla olması nedeni ile 10 Mayıs’a uzatılmasına karar verilmişti. Şu anda başlama tarihi 10 Mayıs 2020 olan MLS liginin o tarihe kadar gelişmeler sonucunda ne olacağı merak konusu halinde bulunuyor. En çok koronavirüs salgınından etkilenen ülkeler arasında yer alan Amerika liglerinin başlamasına şu anda 10 Mayıs olarak karar verdi. 1xbet yeni adresi