Meme Büyütme

» karma » Meme Büyütme

  Göğsünüzün boyutundan şikayetçi olduğunuz zaman çeşitli göğüs büyütme yöntemlerine giderek istediğiniz ve sizin sağlığınız için doğru olan boyutlarda olan göğüslere sahip olabilirsiniz. Meme büyütme operasyonu halk arasında silikon implant olarak da gerçekleştirilebilmektedir. Bu noktada protezler kullanılabildiği gibi aynı zamanda yağ enjeksiyonu yapılarak da küçük göğüslere sahip olan kadınların istedikleri boyutlardaki göğüslere sahip olabilmeniz mümkündür. […]

 

Göğsünüzün boyutundan şikayetçi olduğunuz zaman çeşitli göğüs büyütme yöntemlerine giderek istediğiniz ve sizin sağlığınız için doğru olan boyutlarda olan göğüslere sahip olabilirsiniz. Meme büyütme operasyonu halk arasında silikon implant olarak da gerçekleştirilebilmektedir. Bu noktada protezler kullanılabildiği gibi aynı zamanda yağ enjeksiyonu yapılarak da küçük göğüslere sahip olan kadınların istedikleri boyutlardaki göğüslere sahip olabilmeniz mümkündür.

https://www.instagram.com/opdrzeynepyasavur/

https://www.instagram.com/drozgurhurkal

 

Meme büyütme evresinde sonucu en iyi şekilde alabilmeniz için bu alanda profesyonel isimlerle çalışmanız gerekmektedir. Ülkemizde göğüs büyütme operasyonlarında gerçekten profesyonel olan isimlere baktığımız zaman Op. Dr. Özgür Hürkal ve Op. Dr. Zeynep Yasavur bu noktada ön plana çıkabilmektedir. İkili sunmuş olduğu hizmetler ile kadınların hayallerindeki göğüs büyüklüğüne sahip olmasını sağlar.

 

Göğüs Büyütme Operasyonları Hangi Durumlarda Yapılır?

Plastik ve estetik cerrah görevleri arasında yer almakta olan meme büyütme operasyonları birçok durumda yapılmakta olan operasyonlardan birisi konumundadır. Op. Dr. Özgür Hürkal ve Op. Dr. Zeynep Yasavur hastalarına Ankara’da hizmet vermektedir ve bu alanda en iyi hizmet veren isimlerin arasında yer alıyor. Göğüs büyütme operasyonlarının yapılmış olduğu durumlar genellikle şu şekildedir:

  • Kadınlar genellikle göğüslerinin küçük olduğunu hissettiği dönemlerde göğüs büyütme operasyonu yaptırmaktadır. Kadınların vücut hatlarında bir orantısızlık olduğu zaman veya kalça ile göğüs oranının düzeltilmesi sırasında işlem yapılır.
  • Gebelik gibi durumlardan dolayı kadınlarda meme hacminde bir kayıp meydana gelebilmektedir. Aynı zamanda göğüslerde sarkma olması da mümkündür. Bu tarz durumlarda göğüs büyütme operasyonuna gidilerek göğüslerin estetik açıdan daha iyi durması sağlanır.
  • Göğüs büyüklüğünde bazı durumlarda simetri olmadığını görebilirsiniz. Bu noktada hatta kadınların büyük bir bölümünün göğüslerinde simetri bozuklukları oluşmaktadır. Meme büyütülme operasyonu ile bu simetri tam olarak sağlanmaktadır.
  • Meme kanseri ameliyatının sonrasında veya kişinin doğuştan itibaren göğüslerinin olmamasından dolayı tekrar göğüslerin oluşturulması gerekebilmektedir.
  • Kozmetik veya tıbbi sebeplerden dolayı meme implantları eskiyebilir veya bölgede sıkıntı meydana gelebilmektedir. Bu tarz durumlar yaşanmış olduğu zaman ise meme büyütme operasyonu yapılarak göğüslerin büyüklüğünün ayarlaması gerçekleştirilebilmektedir. Bu büyüklük sizin istediğiniz estetik orantıda ayarlanmaktadır.