Manganez Üretimi ve Kullanım Alanları?

» karma » Manganez Üretimi ve Kullanım Alanları?

Manganez, atom numarası 25 olan bir elementtir. Kimyasal formülü Mn’ dir ve erime noktası 1246 santigrat derece olduğu bilinmektedir.

Manganez, atom numarası 25 olan bir elementtir. Kimyasal formülü Mn’ dir ve erime noktası 1246 santigrat derece olduğu bilinmektedir. Kaynama noktası ise 2061 santigrat derecedir. Koyu gri renkteki Manganez’ in kısa adı Mangan’dır. Piyasa bu iki adıyla sipariş verilmektedir. İçeriğinde bulunan karbon elementine bağlı olarak çeliğin gücünü artıran bir madendir. Demir-çelik sanayisi dışında tarım, ilaç ve boya sanayisinde de kullanıldığı bilinmektedir.

 Mangan Kullanım Alanları

Siyah cevher olarak da tanımlanan Manganez nereden alınır? Ugurhasmaden.com adresinden kolaylıkla alınabilir. Manganez cam sanayi, yem sanayi, tarım ve ilaç sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Mangan demir, silikon, alüminyum içeriğiyle yaygın kullanım alanına sahiptir. Güvenli ve kaliteli mangan tedarikçiniz ugurhasmaden.com hizmet kalitesini artırarak işlerine devam etmektedir. Mangan oksit, (trimangan – tetraoksit), formülü Mn2O4 rengi kahverengidir. Minimum %70 kullanıma sahiptir. Dekoratif tuğla, pil endüstrisi ve seramik üretiminde kullanılmaktadır. Siz de hemen internetten ya da telefonla erişim sağlayıp, siparişlerinizi verebilirsiniz.

 Manganez Nasıl Temin Edilir?

Mangan Dioksit formülü Mn02, rengi siyahtır. Minimum ambalaj 25 kg torbalarda ve 1 tonluk ahşap paletle, streç film sarılı olarak nakledilmektedir. Seramik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Mangan oksit formülü Mn0, rengi gri – yeşil tenör, min. 25kg karaft torba ve 1 tonluk ahşap paletli streç film sargılı olarak gönderilmektedir. Cam, tarım ve ilaç sektörlerinde kullanılmaktadır.
Bireysel olarak alımlar için genel olarak online alış-veriş siteleri tercih edilmektedir. Ancak bu siteler üzerindeki satıcıların büyük çoğunluğu sadece aracılık yapmaktadır. Doğal ve gerçek Manganez ve türevleri için üreticilerden sipariş yapmak önemlidir. Bu bağlamda Mangan, Manganez, Mangan Dioksit veya Mangan Oksit siparişleriniz için en doğru adres UgurHasMaden.com’dur. Yılların vermiş olduğu tecrübeyi iş ahlakına yansıtan firma, güvenle alabileceğiniz en iyi hizmeti vermektedir. Bulunduğunuz yerden siteye erişerek internetten bilgi alabilir ve iletişime geçebilirsiniz. Güvenli tedarikçiniz ugurhasmaden.com en yakın adresinizdir. Hemen siparişlerinizi verebilir. Uygun fiyatla firma güvencesiyle kapınıza kadar getirilmesini sağlayabilirsiniz.