Liposuction Nedir, Kimler Liposuction Yaptırabilir?

» karma » Liposuction Nedir, Kimler Liposuction Yaptırabilir?

Obezite ve benzeri kilo sorunları günümüzde bir hayli artmış durumda. Artan bu sorunlar beraberinde çeşitli sorunları da ortaya çıkarıyor. Yağlanma soruları bunlardan bir tanesi. İnsanlar kilo verdikleri zaman kilo vermek istenilen sonucu sağlamıyor. Örnekle ifade etmek gerekirse karın bölgesini inceltmek istediğinizi düşünelim. Fazla kilolarınızdan kurtulunca karın bölgenizdeki yağların gideceğini düşünüyorsanız ancak durumun böyle olmama ihtimali […]

Obezite ve benzeri kilo sorunları günümüzde bir hayli artmış durumda. Artan bu sorunlar beraberinde çeşitli sorunları da ortaya çıkarıyor. Yağlanma soruları bunlardan bir tanesi. İnsanlar kilo verdikleri zaman kilo vermek istenilen sonucu sağlamıyor. Örnekle ifade etmek gerekirse karın bölgesini inceltmek istediğinizi düşünelim. Fazla kilolarınızdan kurtulunca karın bölgenizdeki yağların gideceğini düşünüyorsanız ancak durumun böyle olmama ihtimali oldukça yüksek. Yani siz kilo verseniz bile karın bölgenizdeki fazla yağlar kalacak. Bu da oldukça dengesiz bir vücut görünümü ortaya çıkaracaktır. İşte liposuction tam olarak bu noktada devreye girmekte.

Kilo verdiğiniz zaman istediğiniz inceliğe ulaşamadığınız takdirde bölgesel olarak yağ alınmakta ve sizin hayalinizdeki görünüm ortaya çıkarılmakta. Bu bölgesel incelme olmadan vücudunuzdaki yağlar vücudunuzu kötü göstermekte. Bu yüzden liposuction günümüzde dünyada milyonlarca insanın kullandığı bir yöntem. Siz de bu yöntemi kullanabilirsiniz. Hamileler gibi bazı istisnalar dışında herkes bu yöntemi kullanabilir. Her yöntemde olduğu gibi alanında uzman kişileri tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Alanında uzman birisini arıyorsanız Op. Dr. Murat Gürel’in internet sitesini ziyaret edebilir ve kendisiyle iletişim kurabilirsiniz.

Meme Büyütme Yöntemiyle İstenilen Ölçülere Sahip Olunabilir Mi?

İstenilen ölçülere sahip olmak her kadının hayalidir. Kimi zaman kilo alıp vererek istenilen ölçülere sahip olunmak istenir kimi zamansa sporla istenilen ölçülere ulaşılmak istenir. Bu iki yöntem de bazen tutmaz. Memeler kadınların ideal ölçüye ulaştırmak istediği bir bölgedir ancak iki yöntemle de bu ideal ölçüye ulaşamamanız oldukça muhtemeldir. Bu yüzden küçük bir operasyon sayesinde istenilen ölçüye ulaşılabilir. Yani evet meme büyütme yöntemiyle dilediğiniz ölçüye kolayca ulaşabilirsiniz.

Burun Estetiği ile Burnunuzu Güzel Bir Görünüme Kavuşturabilirsiniz

İnsanların en çok şikâyet ettiği bölgelerden birisi de burundur. Burun görülür bir alan olduğu için insanlar daha güzel bir burun yapısına sahip olmak istemektedir. Günümüz teknolojisiyle bu isteği karşılamak hiç de zor değildir. Estetik çeşitli sebeplerden istenebilir. Her sebebe uygun yöntemler uygulanır ve başarılı sonuçlar alınır. Burun estetiği yöntemi sonrasında daha güzel bir buruna kavuşacaksınız ve kendinizi eskiye oranla çok daha iyi hissedeceksiniz.