Link Kısalt Para Kazan

» karma » Link Kısalt Para Kazan

  URL yapılarının sunamadığı fakat link kısaltma servislerinin bizlere sunduğu avantajlar bulunmaktadır. Link kısaltma servisleri bu avantajlar için kullanılırlar. Link denilen şeyler internette çok sık kullanılmamaktadır. Bilboard, dergi, kitap gibi yayınlarda kullanılabilmektedir. İnsanlara uzun bir link sunmak estetik açıdan güzel değildir. Bazı zamanda linkler uzun ve karmaşık olduğunda insanlar bu linkleri yazmak için çok zorlanmaktadır. […]

 

URL yapılarının sunamadığı fakat link kısaltma servislerinin bizlere sunduğu avantajlar bulunmaktadır. Link kısaltma servisleri bu avantajlar için kullanılırlar. Link denilen şeyler internette çok sık kullanılmamaktadır. Bilboard, dergi, kitap gibi yayınlarda kullanılabilmektedir. İnsanlara uzun bir link sunmak estetik açıdan güzel değildir. Bazı zamanda linkler uzun ve karmaşık olduğunda insanlar bu linkleri yazmak için çok zorlanmaktadır. URL kısaltma servisleri ise bu linkleri kısaltabilmektedir.

Günümüzdeki teknolojiler son zamanlarda hiperlinkleri tek bir link olarak kabul eder. Fakat durum her zaman bu şekilde değildir. Birçok sosyal mecrada karakter limiti bulunmaktadır ve sizler bir link paylaşmak istediğinizde bu karakterden düşülmektedir. Bu da oldukça zor bir durumdur. Link kısaltma servisleri ise tam da bu nokta da devreye girmektedir.

Kısa olan linkler uzunlara göre insanlar tarafından daha rahat bir şekilde okunabilmektedir. Bunun yanında bu linkleri kopyalamak da oldukça kolaydır. Bu sayede linkler tek bir metin dosyasına kolaylıkla sığabilir. Link kısaltma servisleri kullanıcıların daha kolay kullanımına imkan sağlamaktadır.

Link kısaltma servislerini kullandığınız da bu servisler size linkinizle ilgili istatikler sunmaktadır. Kaç kişi linke tıklamış, tıklanan bölgeler, tıklanan cihazlar gibi istatikleri kolayca öğrenebilirsiniz.

Kısaltılmış linkler eğlence dünyasında da çokça kullanılmaktadır. Kısaltılmış URL merak unsurunu arttırmakta ve bu sayede tıklanma oranı da artmaktadır.

Link kısaltma servislerinin hala kullanılıyor olmasının bir sebebi de para kazandırmasıdır. Yani kısaca link kısalt para kazan diyebiliriz. Link kısalt para kazan oldukça rağbet görmektedir. Link kısaltma servisleri ve servis kullanıcıları para kazanabilmektedir. Bu nedenle de link kısalt para kazan oldukça önemlidir.

Link Kısaltma İle Nasıl Para Kazanılır

  • Geniş kitlelere hitap eden internet siteniz var ise link kısaltarak para kazanmanız oldukça kolaydır.
  • Link kısaltma servisleri avantajlar sağlasa da bunun yanında kullanıcılara para da kazandırmaktadır.
  • Link kısaltma servisleri reklam verenlerden reklam alırlar ve bunları kısaltılmış linklere eklerler
  • Böylece linke tıkladığında reklam sayfası açılır ve geri sayımın beklenmesi gerekmektedir. Geri sayımdan sonra reklamı geç butonu tıklandığında başarılı bir yönlendirme yapılmış olur.
  • Başarılı yönlendirmelerde link kısaltma servisleri para kazandırmaktadır.

Link kısaltma ile para kazanmak istiyorsanız seçtiğiniz servis oldukça önemlidir. Ödemeleri geciktirmeyen güvenilir bir site bulmanız çok önemlidir. Serviste problem olduğunda linklerde de problem yaşanır bu da hoş olmaz size de para kazandırmaz. Bu sebeple seçtiğiniz servisin güvenilir olması çok önemlidir. İnternet sitenize link eklediğinizde servis kapalı olursa kullanıcılar linkinize ulaşamamaktadır.

Link kısaltma servisleri başarılı bir yönlendirme de ödeme yapar. Kazandığınız parayı çekebilmeniz için servisin koyduğu kotayı geçmeniz gerekmektedir. Bu firmadan firmaya farklılık gösterebilmektedir. Kimi firmalar ayın belirli dönemlerinde ödeme yapar kimi ise böyle bir şarta gerek duymaz.