Lezzetli Yerel Peynirler

» karma » Lezzetli Yerel Peynirler

  Trakya‘dan kapınıza sloganıyla yayın hayatına başlayan ve Trakya’nın yerel lezzetlerinin yanı sıra anlaşmalı olduğu markalara ait lezzetleri de sizlere sunan bir site olan www.trakyadankapiniza.com sitesi bu alanda profesyonel bir şekilde hizmet alabileceğiniz bir sitedir. Güvenli ödeme yöntemlerinin yanı sıra hızlı teslimat seçeneğine sahip olduğunuz site de 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo seçeneğinden […]

 

Trakya‘dan kapınıza sloganıyla yayın hayatına başlayan ve Trakya’nın yerel lezzetlerinin yanı sıra anlaşmalı olduğu markalara ait lezzetleri de sizlere sunan bir site olan www.trakyadankapiniza.com sitesi bu alanda profesyonel bir şekilde hizmet alabileceğiniz bir sitedir. Güvenli ödeme yöntemlerinin yanı sıra hızlı teslimat seçeneğine sahip olduğunuz site de 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo seçeneğinden yararlanabiliyorsunuz. Sitede yer alan ve yerel lezzetlerin başında gelen Trakya peyniri ve farklı peynir türlerinden belirtilen gramajda satın alabileceğiniz ve peynir çeşitleri arasında eski kaşardan bölgenin en lezzetli peynirlerine sahip olabilirsiniz. Trakya peyniri ile birlikte süt ürünleri sayfasında yer alan ve sizlere sunulan peyniri de farklı çeşitleri ve farklı puanlara sahip türleriyle sizleri çok ekonomik fiyatlarla sunulan peynir türleridir. Ekonomik fiyatlarla sahip olabileceğiniz peynir türlerinin dışında bölgenin yerel tatlıları arasında yer alan Hayrabolu tatlısı da çok ekonomik fiyatlar üzerinden sizlere sunuluyor. Hayrabolu tatlısı bölgenin yerel bir lezzet olup oldukça hafif bir tatlı türüdür.

 

Hafif Tatlılar

Peynir tatlısı da Hayrabolu tatlısı gibi bölgenin yerel lezzetlerinden biri olmakla birlikte sitede yer alıyor. Sitemizi ziyaret ettiğinizde size sunmuş olduğumuz onlarca farklı tatlı türü arasından dilerseniz peynir helvası dilerseniz farklı bir tatlı türünü seçerek satın alabilir ve çok kısa sürede adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Bu alanda hızlı teslimat yapmasıyla ünlenmiş olan site aynı zamanda sunmuş olduğu lezzetli şarküteri ürünleri ile de adından söz ettirmiştir. Aileniz ve çocuklarınız için ihtiyaç duyacağınız doğal ve yerel lezzetler için sitemizi 7/24 ziyaret edebilir, çok ekonomik fiyatlar üzerinden satın ama işlemi yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile güvenli bir şekilde ödeme yapabilir ve hızlı teslimat sırasında ödeme yapabilirsiniz.