Larin Ayrılacak mı?

» karma » Larin Ayrılacak mı?

Geçen sezon kapanılan iki kupanın mimarlarından olan ve attığı goller ile kilit rol oynayan Kanadalı oyuncunun sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Larin’in kendisine yapılan teklifi kabul etmemiş olması da iddiaların daha da belirgin hale gelmesine neden olmuş durumda. Sözleşme uzatma teklifinde sunulan yıllık ücreti beğenmeyen Larin’in takımdan bedelsiz olarak ayrılmasına ise yönetim sıcak bakmıyor. Yıldız golcü […]

Geçen sezon kapanılan iki kupanın mimarlarından olan ve attığı goller ile kilit rol oynayan Kanadalı oyuncunun sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Larin’in kendisine yapılan teklifi kabul etmemiş olması da iddiaların daha da belirgin hale gelmesine neden olmuş durumda. Sözleşme uzatma teklifinde sunulan yıllık ücreti beğenmeyen Larin’in takımdan bedelsiz olarak ayrılmasına ise yönetim sıcak bakmıyor. Yıldız golcü ile sözleşme uzatıp daha sonra satış listesine konması beklenirken bu ihtimalin her geçen gün azaldığını da net şekilde görmek mümkün.

Totobo firması da açmış olduğu bahisler sayesinde kullanıcılarının bu yönde adım atmasına imkan tanıyor. Larin’in geleceği hakkında kesin kararın da devre arası transfer döneminde alınacağı konuşulan gündem maddeleri arasında yer alıyor.

Beşiktaş’ta Gündem Yoğun

Lig ve Avrupa arenasında alınan kötü sonuçların ardından Beşiktaş’ın gündemi transfere dönmüş durumda. Totobo firması özelinde de bakarsak takımın ihtiyaçları sporseverler tarafından olukça makul şekilde değerlendiriliyor. Larin’in takımdan ayrılması durumunda kadrosunu bir forvet oyuncusu ile güçlendirmek isteyen siyah beyazlılar da rota Mitrovic’e dönmüş durumda. Sezon başı da adı sık sık siyah beyazlılar ile anılan ancak bir türlü transferi bitme noktasına gelmeyen golcü oyuncu için tekrar nabız yoklanmaya başlandı.

Totobo giriş yaparak bu ihtimallerin hangi konumda olduğunu ve transferler ile ilgili süreci de yakından takip edebiliyorsunuz. Arka arkaya alınan mağlubiyetlerin ardından koltuğu da tehlikede olan Sergen Yalçın’ın ise transfer görüşmelerine katılıp katılmayacağı henüz net değil. Takımdaki durumuna göre yol izlemeyi planlayan başarılı teknik adamdan da yönetimin fikir alacağı ve transfer konuları ile ilgili bir toplantının gündemde olduğu da gelen haberler arasında yer alıyor. Şüphesiz ki Beşiktaş için gündemin yoğunluğu uzun süre daha devam edecek gibi duruyor.