Kulak Burun Boğaz Estetiği Clinic BDC’de

» karma » Kulak Burun Boğaz Estetiği Clinic BDC’de

Birçok kişiye hizmet veren Clinicbdc 2010 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren %100 bir güvence vererek buraya gelecek kulak burun boğaz, baş ve boyun ağrıları sıkıntılarıyla karşı karşıya olan kişileri rahatlatmaktadır. Ekip oldukça uzman kişilerden oluşmaktadır. Bunlardan bir tanesi evli ve 2 çocuk babası olan Bülent Deniz Çuhalı’dır. Çuhalı yaklaşık 10 seneyi aşkın bir süredir özel […]

Birçok kişiye hizmet veren Clinicbdc 2010 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren %100 bir güvence vererek buraya gelecek kulak burun boğaz, baş ve boyun ağrıları sıkıntılarıyla karşı karşıya olan kişileri rahatlatmaktadır. Ekip oldukça uzman kişilerden oluşmaktadır. Bunlardan bir tanesi evli ve 2 çocuk babası olan Bülent Deniz Çuhalı’dır. Çuhalı yaklaşık 10 seneyi aşkın bir süredir özel sektörde görevini sürdürmektedir. Daha öncesinde 2005-2007 yılları arasında Midyat Devlet Hastanesi’nde de görevini yapan Çuhalı özel sektörde yapacaklarının çok daha fazla olacağını düşündüğü için devletten özele geçiş yapmıştır ve o andan itibaren de Clinicbdc’de birçok hastanın sorunlarına dert bulup şifa olmuştur diyebiliriz.

Eğitime ve kendisini geliştirmeye de özen gösteren Bülent Deniz Çuhalı bu sebeple de sadece yurtiçinde değil aynı zamanda yurtdışında da birçok eğitim programına başvurmuş ve bunlara katılım göstermiştir. Bu katılımlar sonucunda da kendisini geliştiren Çuhalı birçok farklı tıp dergisi için makale yazmıştır. Bu makaleler hala günümüzde referans olarak kullanılıyor. Bunun yanı sıra Çuhalı günümüz sosyal medyasını da iyi bir şekilde yakalamayı başarıyor. Bu sebeple de Instagram hesabını tam 103 bin kişi takip ediyor. Bu profilden yapılmış cerrahi operasyonları gösteriyor. Bu sayede de Çuhalı ve ekibine gelecek olan kişier daha öncesinden ne tür bir hizmet alacaklarını da görmüş oluyorlar. https://www.instagram.com/clinicbdc/ özellikle burun estetiği yapan kişilerin fotoğrafları burada mevcut ve fark ortada.

Bunun yanı sıra rezervasyon sistemi de oldukça gelişmiş durumda. Bülent Deniz Çuhalı gibi operatör doktorlukta adından oldukça söz ettirmiş bir uzmandan randevu alınabileceği gibi yine oldukça uzman kişilerden de randevu almak mümkün. Clinicbdc sitesi üzerinden sizler de hangi gün ve saatlerde hangi doktorların uygun olduğunu görüp buna göre randevu alabilirsiniz. Bunun yanı sıra WhatsApp üzerinden de günün her vakti aklınıza takılan soruları sorup emin olmadığınız konularda da emin olmanız mümkün olacaktır. Clinicbdc hafta içleri 09.00-17.00 saatleri arasında hizmet veren önemli ve oldukça bilinen bir kliniktir.