Kompakt Beton Santrali Nedir?

» karma » Kompakt Beton Santrali Nedir?

Yabancı ülkelerde en çok tercih edilen mobil ve sabit santral özelliklerinin hepsini bulunduran bir santraldir. Kurulum süresi bir ya da iki gün içinde tamamlanır. Bu santralede maliyet diğer türlere göre çok düşüktür. Kurulumu için gereken beton miktarı çok az olarak kullanılır. Çok yüksek kapasite ile çalışır. Kompakt Beton Santrali kolay taşınması ve kurulum yapılması için özel olarak […]

Yabancı ülkelerde en çok tercih edilen mobil ve sabit santral özelliklerinin hepsini bulunduran bir santraldir. Kurulum süresi bir ya da iki gün içinde tamamlanır. Bu santralede maliyet diğer türlere göre çok düşüktür. Kurulumu için gereken beton miktarı çok az olarak kullanılır. Çok yüksek kapasite ile çalışır. Kompakt Beton Santrali kolay taşınması ve kurulum yapılması için özel olarak tasarlanır ve üretilir.

Mobil ConcreteBatchingPlant Ürünü Özellikleri

En küçük olan beton santrali Mobil Concrete Batching Plant  UMC30 modelidir. Bu tesisin tüm parçaları küçük bir alana uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu sebepten ana parça ve bağlantılı olduğu tüm ekipman bir aradadır. Üretilen bu santral mobil olarak taşınması sebebiyle en çok tercih edilenler arasındadır. Mobil santraller kolay ve hızlı kurulum yapılır özelliktedir. Bu santralde tek treyler kullanılarak nakliye yapılır. İstenen yere kolayca götürülür ve kurulum aşamasına geçip kullanıma uygun hale getirilir. Küçük ve kompakt özelliklerine rağmen dayanıklı malzemeden üretilen dünya standartlarında bir üründür. Firma üretim aşamasında santralleri kolay taşınması için çift dingilli olarak üretir.

Beton Karıştırıcı Mikserler ve Çeşitleri

Beton Karıştırıcı Mikserler kullanacakları malzeme özelliğine uygun olarak seçilmesi gereken ekipmanlardır. Bu sebepten üretim yapılacak olan santralin çalışacağı materyale göre tercih belirlenir. Firma tarafından üretilen tüm malzemeler dünya standartlarına uygundur. Dayanıklılık için sağlam metaller tercih edilir. Tüm mikser çeşitlerinde kullanım ve bakım kolaylıkları baz alınarak üretim yapılır. Ayrıca tüm mikser çeşitlerinde kullanılan palet takımı özel ve aşınmaya dayanıklı malzemeden üretilir. Kaliteli ve garantili ürünler yılların tecrübesi ve bilgisi sayesinde müşteriye özel üretilir. Mikserler dört farklı çeşitten oluşur:

  1. Pan Mikser: Özellikleri 0,5 m3 ile 1 m3 arasında üretim yapar. Yüksek performanslı üretim kapasitesi vardır.
  2. Çift Milli Mikser: Özellikleri 1m3 ile 4 m3 arası üretim yapar.Orta ve yüksek kapasiteye sahip olan firmaların tercih ettiği üründür.
  3. Tek Milli Mikser: Özellikleri 0,5 m3 ile 1 m3 arasında üretim yapar. Karıştırma süresi en iyi olarak belirtilen bir üründür.
  4. Planet Mikser: Özellikleri 0,5 ile 1 m3 arasında üretim yapar. Diğer mikserlere göre görünümü şık ve estetiktir. Yüksek üretme kapasitesi vardır.