Kiralık Yat Seçeneklerimiz

» karma » Kiralık Yat Seçeneklerimiz

Kiralama temsilcimiz ile mail ve telefon aracılığıyla görüşerek özel yat kiralama seçenekleri hakkında tam donanımlı ve destek hatlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yat Kiralama Hizmetlerimiz

Kiralama temsilcimiz ile mail ve telefon aracılığıyla görüşerek özel yat kiralama seçenekleri hakkında tam donanımlı ve destek hatlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bizden kiralayacağınız yatlar tek türlü olmayıp birden fazla seçeneğe açıktır. Bunların başında yat kiralama Bodrum seçeneklerini değerlendirerek görebileceğiniz ve fiyat karşılaştırmaları yapabileceğiniz mega yat ve motor yat seçeneklerimiz mevcuttur. Tamamen bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz süre sayısı kadar bu yatlardan birini tercih edebilirsiniz. Sitemiz içerisine girerek tam olarak kaç kabinli bir yata ihtiyacınız varsa kataloglar arasından seçip işaretleyebilirsiniz. Bununla birlikte yat uzunluğuna dikkat eden ve özen gösteren misafirlerimiz için ayrı bir seçenek olarak uzunluklar da seçilmektedir. Firmamız bünyesinde kiralık gulet seçenekleri de mevcuttur. Bodrum, Marmaris ve Göcek ilçelerini kapsayan özel turlarıyla guletleri de tıpkı özel yat seçeneklerinde olduğu gibi profesyonel bir şekilde haftalık olarak bizden kiralayabilirsiniz.

 

Yat Kiralama Hizmetlerimiz

Firmamız Göcek yat kiralama seçeneklerinin dışında yat transferleri hizmetleri de vermektedir. 400.00 deniz miline sahip olan deneyimli ve lisanslı kaptanlarımız ile birlikte istediğiniz transferler için bizimle ön görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

https://www.breezeyachts.net/tr