Kars Hayvan Pazarı

» karma » Kars Hayvan Pazarı

Kars hayvan pazarı diğer illerdeki pazarlara nazaran sürekli olarak faaliyet halinde olan ve sürekli olarak satış yapılan pazarlar arasında yer almaktadır. Genel olarak hayvan pazarları kurban bayramlarından önce kurban satın almak isteyenlerin alışveriş yapabilmeleri için kurulmaktadır. Ülke genelinde kurulacak olan pazarlarda satılacak hayvanların tedarikleri de diğer illerden olduğu kadar Kars’tan da temin edilebilmektedir. Bu şekilde […]

Kars hayvan pazarı diğer illerdeki pazarlara nazaran sürekli olarak faaliyet halinde olan ve sürekli olarak satış yapılan pazarlar arasında yer almaktadır.

Genel olarak hayvan pazarları kurban bayramlarından önce kurban satın almak isteyenlerin alışveriş yapabilmeleri için kurulmaktadır. Ülke genelinde kurulacak olan pazarlarda satılacak hayvanların tedarikleri de diğer illerden olduğu kadar Kars’tan da temin edilebilmektedir. Bu şekilde insanların uygun fiyatlarla kaliteli etler yenebilmesi için imkan oluşturulmaktadır.

Kars Güneş Hayvancılık

1978 yılından bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerle hayvancılık sektöründe ilk sıralarda yer almaktayız. Yıllardır bu sektör içerisinde bulunmamızın getirilerinden birisi de edinmiş olduğumuz tecrübelerdir. Bu tecrübeler sayesinde hayvan besiciliği işinin belirli bir yere getirilmesi için gereken işlemler yapılmaktadır. Kars hayvancılık alanında oldukça gelişmiş ve kaliteli hizmetler veren illerimizin başında gelmektedir. Bu bölge içerisinde ve diğer illerde hizmet veren firmalar arasında ilk sıralarda yer alan firmamız sayesinde diğer bütün illere hayvan sevkiyatı kolaylıkla yapılabilmektedir.

Canlı Hayvan Satışı Pahalı Mıdır?

Canlı inek ya da diğer büyükbaş hayvanların satışları sürekli olarak tercih edilmektedir. Özellikle besicilik ya da satış yapmak isteyen kişiler tarafından canlı hayvan talebi yapılmaktadır. Büyükbaş hayvanların yanı sıra kuzu ve koyun gibi hayvanların satışı da firmamız tarafından yapılabilmektedir. Kars hayvan fiyatları büyükbaş ya da küçükbaş istenilen özelliklere ve hayvanların kilolarına göre değişiklik göstermektedir.