Kapadokya Hill Otel Nerede?

» karma » Kapadokya Hill Otel Nerede?

Kapadokya Anadolu’nun kalbinde Nevşehir ili içerisin de Kayseri, Kırşehir, Aksaray, Niğde illerinin sınırın da kalmaktadır. Tarihi MÖ. 7000lere dayanan Kapadokya ya birçok medeniyet ev sahipliği yapmıştır. Bu medeniyetlerin ilçeye bıraktığı birçok tarihi eser kalıntıları gelen yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir Kapadokya Hill Hotel&Spa Nevşehir’in henüz keşfedilmemiş tarihi eserlerinin olduğu Göre beldesindedir. Beldemiz ve hotelimizin […]

Kapadokya Anadolu’nun kalbinde Nevşehir ili içerisin de Kayseri, Kırşehir, Aksaray, Niğde illerinin sınırın da kalmaktadır.

Tarihi MÖ. 7000lere dayanan Kapadokya ya birçok medeniyet ev sahipliği yapmıştır. Bu medeniyetlerin ilçeye bıraktığı birçok tarihi eser kalıntıları gelen yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir

Kapadokya Hill Hotel&Spa Nevşehir’in henüz keşfedilmemiş tarihi eserlerinin olduğu Göre beldesindedir.

Beldemiz ve hotelimizin çevresinde sayısız tarihi eser ve Kapadokya’nın bütün manzarası ile birlikte siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Kapadokya Hill Hotel&Spa ya Nasıl Gidilir?

Nevşehir’in göreme beldesine Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz, isterseniz kendi özel aracınızla harita üzerinden kolaylıkla bulabileceğiniz İsterseniz de otobüs, uçak gibi taşıma araçlarını kullanarak kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz.

Kapadokya Hill Hotel&Spa Hizmetleri Nelerdir?

Otelimiz birçok turistimizin Kapadokya’yı gezerken rahatça konaklayabileceği en iyi Kapadokya otellerindendir.

otelimiz de konforunuzu sağlayabilmek siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek için güler yüzlü personelimizle her daim hizmetinizde bulunan çalışanlarımızla ve hizmetlerimizle Kapadokya’nın en iyi oteli olma özelliğini taşımaktayız.

Hotelimizin Hizmetleri;

Sinema salonu.

Dergi.

Kitap.

Her zaman ulaşabileceğiniz bilgisayar.

Gazete.

Tatiliniz boyunca 24 saat açık olan kütüphane.

Açık/Kapalı Yüzme havuzu.

Spor salonu.

İş toplantılarınız için toplantı salonu.

Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetlerle ağzınızın tadını yerine getiren  A’la carte restoran.

Her detayıyla düşünülmüş spa merkezi.

Her zaman güler yüzlü personelimizle siz değerli misafirlerimizi ağırlamak için hazır da beklemekteyiz.

Kapadokya Hill Hotel&Spa Aktiviteleri

Hotelimiz de yerli ve yabancı birçok turisti ağırladığımız gibi Kapadokya’nın en iyi balayı oteli olma özelliğimizle de yeni evlenen çiftlerimizin her zaman ilk tercih sırasında bulunmaktayız.

Aktivitelerimiz;

Sıcak hava balon turu.

Kapadokya bölge turu.

At safari.

ATV safari.

Deve safari.

Kapadokya’nın en iyi oteli olarak siz değerli müşterilerimize her zaman kapımız açık ve heyecanla sizleri ağırlamak için beklemekteyiz. şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.