Kamil Mutlu Kimdir

» karma » Kamil Mutlu Kimdir

  Yakın zamanda yıldızı parlayan söz yazarı ve besteci olan Kamil Mutlu 1996 doğumlu olup genç yaşta popülerlik kazanan şarkıcılar arasındadır. Aslen Kahramanmaraş Elbistanlı olan şarkıcı çocukluğunu ve gençliğinin bir bölümünü orda geçirmiştir.   Müzik hayatına 13 yaşında babasının kendisine aldığı enstrümanı kullanmayı öğrenme çabası ile başlayan şarkıcı, bir süre sonra gitar ve bağlama konusunda […]

  Yakın zamanda yıldızı parlayan söz yazarı ve besteci olan Kamil Mutlu 1996 doğumlu olup genç yaşta popülerlik kazanan şarkıcılar arasındadır. Aslen Kahramanmaraş Elbistanlı olan şarkıcı çocukluğunu ve gençliğinin bir bölümünü orda geçirmiştir.

 

Müzik hayatına 13 yaşında babasının kendisine aldığı enstrümanı kullanmayı öğrenme çabası ile başlayan şarkıcı, bir süre sonra gitar ve bağlama konusunda kendini geliştirerek amatör müzik yapmaya başlamıştır.

 

İlköğretimini Kahramanmaraş Elbistan’da tamamlayan söz yazarı kendi bestelerini amatör müzik hayatında sahnede sergileyerek beğeni toplamıştır.

 

Netd Müzik ile 2019 yılında anlaşan besteci ve söz yazarı Herkes Aynı şarkısının YouTube’da yayınlanmasının ardından yüksek izlenme ve beğeni toplayarak kendi kitlesini oluşturmuştur. Instagram’da fenomen haline gelen şarkıcı kendi YouTube kanalında şarkılarını ve kliplerini yayınlamaktadır.

Instagram: kamillmutlu

YouTube: Kamil Mutlu