Kaliza Mermer Ürünler

» karma » Kaliza Mermer Ürünler

Kaliza Home firması mermerden birçok farklı mobilya ve dekorasyon üretimi yapan özel bir firmadır.

Kaliza Home firması mermerden birçok farklı mobilya ve dekorasyon üretimi yapan özel bir firmadır. Mermeri en güzel halini Kaliza Home ürünlerinde görebilirsiniz. Alışılagelmiş mermer kullanımının dışına çıkarak, bu malzemeyi sizler için özel tasarımların içerisinde şekillendiren firma, online satış ağı ile de üretimlerini dilediğiniz her yere güvenle ulaştırabilmektedir.

Kaliza Home firması mermer mobilya üretimi alanında öncülük yapan bir firmadır. Her türlü dekorasyon işinde, sağlamlığı ve sağlıklı yapısı nedeni ile sıklıkla tercih edilen mermer, Kaliza Home dekorasyonları ile bambaşka bir hal almaktadır.

Mermer masa modelleri yuvarlak ve dikdörtgen olarak, her türlü alana ve her türlü amaca hitap eden gözde ürünlerdendir. Farklı ebatlarda üretilen mermer masalar, mermerin kendine has desenini taşımaktadır. Bu desenler farklı birçok renkte sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Mermer sehpa modelleri masaların en güzel tamamlayıcısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Orta sehpalar, zigon modeller ve tekli sehpalar yine farklı renk ve desenlerde hazırlanmaktadır. Tekli sehpalarda geometrik şekillerde hazırlanan modeller arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Mermer masa ve sehpalarımızı dilerseniz takım olarak kullanabilirsiniz. Aynı parça mermerden üretilen takımlarımız büyük bir ahenk ve uyum içerisindedir. V bu özel parçalar girmiş oldukları her alanda tüm mobilya ve aksesuarlarla güzel bir bütünlük yakalamaktadır.

Kalize Home Onlin Satış

Kaliza Home bünyesinde üretilen tüm mermer ürünler internet sitesi aracılığı ile satışa sunulmaktadır. Online alışveriş bölümünde her tür ürüne, görsel ve açıklamaları le birlikte ulaşmanız mümkündür. Gerekli kategorilendirmeleri takip ederek, zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun mermer ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlar üzerinden siparişinizi verebilirsiniz. Tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo uygulanmaktadır. Ve beğendiğiniz her bir ürün 10 gün içerisinde sizlere güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.