Kaliteli Zemin Uygulamaları İçin EpoksiCenter

» karma » Kaliteli Zemin Uygulamaları İçin EpoksiCenter

Epoksinin zemin uygulaması mutlaka uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Aksi halde yüzey eşitlemesi ve yüzeydeki hava kabarcıklarının giderilmesi tam olarak gerçekleştirilemeyebilir. Epoksi ile kaplanmış dikkat çekici zeminler için sizin de tercih edeceğiniz adres Epoksicenter olmalıdır. Alanında uzun yıllardır verdiği üstün seviyeli hizmet ve ilgili satış temsilcileri ile zeminlerinizin epoksi uygulaması için ihtiyacı olan her şeyi […]

Epoksinin zemin uygulaması mutlaka uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Aksi halde yüzey eşitlemesi ve yüzeydeki hava kabarcıklarının giderilmesi tam olarak gerçekleştirilemeyebilir. Epoksi ile kaplanmış dikkat çekici zeminler için sizin de tercih edeceğiniz adres Epoksicenter olmalıdır. Alanında uzun yıllardır verdiği üstün seviyeli hizmet ve ilgili satış temsilcileri ile zeminlerinizin epoksi uygulaması için ihtiyacı olan her şeyi A’dan Z’ye tedarik eken bu usta ekip, hayalinizdeki kaliteli zeminlerin tek adresidir.

Epoksi Nedir?

Epoksi kimyasal bir reçine türüdür. Farklı yüzeylere uygulanabilen epoksinin yüzeylere bağlanma özelliği oldukça yüksektir. Yapıştırma amacı ile genelde iki yüzey arasında kullanılan epoksi oldukça dekoratif bir malzemedir. Suya, ısıya ve asitlere karşı dirençli bir malzeme olan epoksi pek çok yüzeyde kullanılabilmektedir.

Epoksi Uygulamaları Epoksicenter İle Yapılır?

Epoksicenter 1998 yılından beri mağazalarda, otoparklarda, fabrikalarda ve pek çok endüstriyel alanda epoksi zemin uygulamaları yapan öncü bir firmadır. Epoksicenter epoksi boya kullanımında ilkleri gerçekleştirir. Kurulduğu ilk günden beri ortaya koyduğu işlerin kalitesi ile ünlenmiş olan epoksicenter markası, epoksi uygulama işlemlerinde dikkatleri üzerine çeken kaliteli işler üreten bir firmadır.

Epoksi zemin uygulamalarının kullanım alanı oldukça yaygındır. Endüstri ve gıda sektöründe oldukça fazla kullanılmasının yanı sıra, endüstriyel konut tasarımlarında, fabrikalar ve otoparklarda da epoksi zemin sıkça karşımıza çıkmaktadır. Çatlak örtme, kusur kapatma gibi pek çok elverişli özelliği olan epoksi zemin uygulamarı mat ve parlak olmak üzere temelde iki çeşitte yapılabilmektedir.

Zeminde Epoksi Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Epoksi uygulamanın bir diğer adı poliüretan kaplama olarak bilinmektedir. Epoksi; yüzeylerin kusurunu örten, dayanımı yüksek bir ürün olması sebebi ile zeminlerde fazlasıyla tercih edilen bir üründür. Dış etkenlere ve kötü hava koşullarına dayanımının fazla olması sebebiyle de tercih edilen bu ürünün uygulaması usta bir ekip tarafından uygulanmalıdır.

Epoksi uygulanacak yüzey, epoksi uygulamasından önce iyice temizlenmelidir. Epoksi malzeme uygulanacağı yüzeye dökülmeden önce karıştırılmalı ve homojen bir hale getirilmelidir. Yüzeyde hava kabarcıkları kalmayacak şekilde eski yüzey üzerine dökümü yapılan epoksinin kuruması kaplaması yapılan alanın büyüklüğüne ve ortam sıcaklığına göre değişmektedir.