Kaliteli Ve Güncel Film İzle

» karma » Kaliteli Ve Güncel Film İzle

Edgecomb isminde bir gardiyan hapishanedeki elektrikli sandalyeye mahkum edilip ölüm cezası verilen mahkumları cezanın infaz edilecekleri odaya götürürken her seferinde 1 mil boyunda yeşil bir yol vardır ve oradan geçmektedir. Yüzlerce mahkumu bu yoldan taşımış olan Edgecomb. Hiç biri onu John Coffey kadar etkilememiştir. John Coffey iri yarı ve 2 kız çocuğunun ölümünden sorumlu tutulmaktadır. […]

Edgecomb isminde bir gardiyan hapishanedeki elektrikli sandalyeye mahkum edilip ölüm cezası verilen mahkumları cezanın infaz edilecekleri odaya götürürken her seferinde 1 mil boyunda yeşil bir yol vardır ve oradan geçmektedir. Yüzlerce mahkumu bu yoldan taşımış olan Edgecomb. Hiç biri onu John Coffey kadar etkilememiştir. John Coffey iri yarı ve 2 kız çocuğunun ölümünden sorumlu tutulmaktadır. Fakat, John çok kibar ve oldukça düşünceli bir adam olduğu zamanla anlaşışmıştır ve John’un doğaüstü güçleri vardır. Edgecomb bir gün John’a gerçekten suçlumusun sorusunu sorması üzerine olaylar gelişir.Yeşil Yol Türkçe Dublaj Full izle yebilirsiniz.

Dunn isimli kahramanımız bir boks hocasıdır ve rinklerin tozunu attıran onlarca boksör yetiştirmiştir. Yetiştirdiği boksörlere verdiği en önemli öğüt “her şeyden herkesten önce kendini koru” olmuştur. Zaman içinde gelişen tersliklerden dolayı Dunn kızı ile arası açılır ve hayatı o günden sonra kötüye gitmeye başlar. Hayatındaki herkesi çıkarır yalnız tek dostu eski salonuna bakan eski dostu Scrap kalmıştır. Scrap onu iyi tanımakta ve o merhametsiz görünümünün altında aslında uzun yıllardır kızı tarafından affedilmeyi bekleyen masum bir adam yatmaktadır. Ve gelişen olaylar sonucu kızı bir gün salonun kapısı aralar ve onlara Boks öğrenmek istediğini söyler. Film 4 dalda oscar ödülünü alarak gerçek bir başyapıt olduğunu kanıtlamıştır. Milyonluk Bebek Türkçe Dublaj HD izle yebilirsiniz.

1960 yılında inşa edilen toplu konutlar zamanla maddi durumu kötü olan bütün insanların buraya yığılmasıyla “Tanrıkent” adı verilen sosyal konutlar 80’lerin başında artık bir suç imparatorluğuna dönmüştü. Film diğer yandan iki farklı yol seçmiş iki gencin hayatından bahseder. Biri fotoğrafçı olmayı seçmiş fakat fotoğraf makinesi alacak parası yoktur. Diğeri ise küçüklüğünden beri tam bir suç makinesidir. Daha çocukluğunda planını bizzat kendi yaptığı bir genelev baskınında insan öldürmenin verdiği hazzı alır ve zaman geçtikçe giderek daha psikopat bir hal alır. Sene artık 70’lere gelince diğer arkadaşı da artık yapacak bir şey olmayacağını anlayınca arkadaşına destek olur ve mahallenin uyuşturucu işini neredeyse tamamını kendileri alırlar. Parası olduğu için artık fotoğraf makinesi olan diğer kahramanımız bu fotoğraf makinesinde yeni patlak veren çete savaşlarında verdikleri mücadeleyi ispatlamak için kullanır. Tanrıkent Türkçe Dublaj HD izle yebilirsiniz.