John Richardo ve Ayakkabılar Sizi Yansıtır

» karma » John Richardo ve Ayakkabılar Sizi Yansıtır

Beynimiz tüm dünyayı algılaması, yaptığı analizleri ve karar verme sistemi ile en çok yorulan organlardan bir tanesidir. Fiziksel anlamda en çok yorulan organlar ise şüphesiz ayaklardır. Bedenimizin tüm yükünü çeken ayaklarımızdır. Bu nedenle her açıdan doğru bir ayakkabı tercih edilmesi hem ayak hem de kas ve iskelet sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bunun yanında tercih edilen […]

Beynimiz tüm dünyayı algılaması, yaptığı analizleri ve karar verme sistemi ile en çok yorulan organlardan bir tanesidir. Fiziksel anlamda en çok yorulan organlar ise şüphesiz ayaklardır. Bedenimizin tüm yükünü çeken ayaklarımızdır. Bu nedenle her açıdan doğru bir ayakkabı tercih edilmesi hem ayak hem de kas ve iskelet sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bunun yanında tercih edilen ayakkabının kişinin hareket kabiliyetini kısıtlamaması gerekir. John Richardo ayakkabıları ise bu özelliklerin tamamını kullanıcıya sunacak şekilde üretiliyor. El işçiliğiyle üretilen ayakkabılar genellikle yüzde yüz deri olması nedeniyle ayak sağlığını olumsuz yönde etkileyecek herhangi bir sentetik maddeyi barındırıyor. Ayrıca havadar yapısı sayesinde ayakların nefes almasını sağlarken dış etkenlere karşıda ciddi bir dirence sahip olmasıyla da dikkat çekiyor.

John Richardo Ayakkabıları Ve Moda

John Richardo ayakkabıları sağlıklı olmasıyla birlikte modaya uygun tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Modayı yakından takip eden marka adeta senenin modası olan kıyafetlerin tamamlayıcısı durumunda bulunuyor. Erkekler için üretilen modeller ayakkabı sektöründe sınırlı olmakla beraber John Richardo bu durumu tersine çevirmeyi başaran bir marka. Geniş bir erkek ayakkabı vitrinine sahip olan firma şık görünmeyi seven ve tarzına dikkat eden erkeklerin yıllardır değişmeyen adresi konumunda bulunuyor. Kadınlara özel tasarlanan ürünlerle de dikkatleri üzerine toplamayı başaran firma hanımefendilerin zarafetine ekstra bir şıklık katıyor. Hizmet kalitesini de her daim arttırmaya devam eden John Richardo bir yılda iki yeni mağazasının kapısını sevenlerine açmış durumda. Ayrıca markanın ürünlerine internet sitesi üzerinden de ulaşılabiliyor.

John Richardo Ayakkabıları

John Richardo ayakkabılarının tasarımı ve kalitesiyle dünyanın en prestijli markaları arasında yer alıyor. Türkiye’de düzenlenen fuarlara katılım sağlayan firma yurtdışı fuarlarını da yakından takip ediyor. Milano, Paris, Madrid, Londra, Moskova, Dubai ve daha birçok ülkede katıldığı fuarlarla sektöre yön vermekle kalmıyor farklı işbirliklerine de imza atıyor. TV ekranlarında yayınlanan birçok dizi ve programla iş birliği içinde olan firma farklı sponsorluklar içinde araştırmalarına devam ediyor. Spora da büyük önem veren firma Golf Dünyası sponsoru.