İstanbul Xiaomi Servisleri

» karma » İstanbul Xiaomi Servisleri

Her türlü xiaomi ve xiaomi ürünlerinizin bakımını, onarımını, tamiratını xiaomi yetkili servis olarak hizmeti veren www.teknimi.com üzerinden yaptırabilirsiniz. Tüm xiaomi modellerinin servis ve bakım hizmetleri en iyi şekilde yerine getirilmektedir. Ayrıca bu hizmetlerin tamamını sadece İstanbul’da yaşayanlara değil, Türkiye’nin tamamına veriyorlar ve ücretsiz kargo sayesinde nerede olursanız olun, kolaylıkla kargo imkanlarından yararlanarak telefonunuzu yollayabilir ve […]

Her türlü xiaomi ve xiaomi ürünlerinizin bakımını, onarımını, tamiratını xiaomi yetkili servis olarak hizmeti veren www.teknimi.com üzerinden yaptırabilirsiniz. Tüm xiaomi modellerinin servis ve bakım hizmetleri en iyi şekilde yerine getirilmektedir. Ayrıca bu hizmetlerin tamamını sadece İstanbul’da yaşayanlara değil, Türkiye’nin tamamına veriyorlar ve ücretsiz kargo sayesinde nerede olursanız olun, kolaylıkla kargo imkanlarından yararlanarak telefonunuzu yollayabilir ve kısa sürede tamiratını gerçekleştirebilirsiniz.

Artık xiaomi cihazlarınızla ilgili yaşadığınız sorunları dert etmeyin. Cihazımın ekranı kırıldı. Bataryası bozuldu. Hoparlörden ses gelmiyor. Yazılım ve cihaz bakımlarının yapılmasını istiyorum. Gibi her türlü sorunlarınız için Teknikmi.com hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Hemen şunu söyleyelim ki, akıllı telefonlarda en çok rastlanan problemlerden birisi ekran kırılmalarıdır. Cebimizde taşırken, elimizden düşürdüğümüzde ekran problemleri ortaya çıkabilmektedir. Çocuklarımız çizgi film ya da video seyrederlerken de bu durumlarla karşılaşılabilmektedir. Peki ekranı kırılan xiaomi cihazlarınızı ne yapacaksınız? Çöpe atacak değilsiniz ya. Hemen firmanın internet sitesine girerek, müşteri temsilcisi ile görüşebilir ve telefonunuz için gerekli tamiratı yaptırabilirsiniz. Yoğunluğa göre en geçe 60 dakika içerisinde cihazınızın ekranı değiştirilerek, tamiratı ve bakımları yapılarak size teslim edilmektedir.

Tabi ki, cihazlarınızda herhangi bir nedenden dolayı meydana gelen arızalarda, güvenilir bir servisi tercih etmeniz çok önemlidir. Birçok kişisel bilginizin ve verilerinizin bulunduğu cihazlarınızı tamir konusunda endişe etmeyin. Firma sadece bakım, onarım ve değişim alanında değil, güvenilirlik anlamında da kendisini ispatlamış olan bir firmadır.

Tamiratlarda kullanılan ürünler tamamen xiaomi servis güvencesinde olduğu gibi, ayrıca xiaomi yedek parça ürünleri orijinaldir. Yan sanayi ürün kullanılmamaktadır. Ekranları değiştirilen tüm cihazlarınıza 6 ay garanti verilmektedir.

Servis hizmeti verilirken sadece tamirat işlemi yapılmamaktadır. Bazı cihazlar için yeni bir işletim sistemi kurulumu ihtiyacı hissedilmektedir. Bu anlamda da sizlere en iyi hizmet sunulmaktadır. Yani cihazınızın marka ve modeli ne olursa olsun, tüm xiaomi cihazlara gerekli yazılımlarda yüklenmektedir.

Peki kaliteli ve güvenli hizmetin adresi olan ve xiaomi yedek parça için de gerekli değişimleri yapan firma sayesinde, istediğiniz gibi cihazlarınızı tamir ettirebilirsiniz. Firmaya yukarıda belirtilen internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, firma İstanbul Eminönü’de hizmet vermektedir.