ISO Belgesi Alım Süreci

» karma » ISO Belgesi Alım Süreci

Birçok farklı belge vardır. Bu belgeler işletmeleri diğer işletmelerden ayıran ve önde tutan belgelerdir. İşte bunlardan bir tanesi de ISO belgesidir. Özellikle yabancı pazarda da aktif olan bir işletme için ISO belgesine sahip olmak oldukça önemlidir. Fakat ISO belgesi günümüzde yerel pazarda da oldukça önem arz etmektedir. ISO belgesi almak için bazı şartların yerine getirilmesi […]

Birçok farklı belge vardır. Bu belgeler işletmeleri diğer işletmelerden ayıran ve önde tutan belgelerdir. İşte bunlardan bir tanesi de ISO belgesidir. Özellikle yabancı pazarda da aktif olan bir işletme için ISO belgesine sahip olmak oldukça önemlidir. Fakat ISO belgesi günümüzde yerel pazarda da oldukça önem arz etmektedir.

ISO belgesi almak için bazı şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Bunu da yerine getirmek için danışmanlık hizmeti şarttır diyebiliriz. Sizler de kaliteli bir danışmanlık hizmeti arıyorsanız Özkan Danışmanlık bu talebinizi yerine getirecektir. Profesyonel ekibiyle oldukça iyi bir hava yakalamış olan Özkan Danışmanlık istemiş olduğunuz ISO belgesini en kısa sürede almanızda yardımcı olacaktır. Bunun için https://www.iso9001belgesi.biz.tr linkine tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

ISO Belgesi Önemi

ISO belgesinin önemini özellikle aldıktan sonra çok daha iyi anlayacaksınız. Çünkü kararsız olan birçok müşteri ve işletmenin kararsız olmasındaki en önemli etken sizin ISO belgesine sahip olmamanızdır. Bu sebeple de ISO belgesi aldığınız vakit kararsız olan kişileri de kazanmış olacaksınız. ISO belgesi için gerekli olan tüm süreci Özkan Danışmanlık yürütecektir. Sizin yapmanız gereken tek işlem vergi levhası, imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi gibi her işletmede olması gereken evrakları hazırlamak olacaktır.

Her işletmede çalışan sayısı farklıdır. Bulunulan konum ve buna benzer birçok detay da ISO belgesi fiyatı konusunda değişiklik yaşanmasına sebep verecektir. Bu sebeple de sizlere net bir fiyat bilgisi vermemiz doğru olmayacaktır. Fakat genel olarak 1.500 TL civarı bir fiyat istenmektedir. Unutulmaması gereken bir diğer husus da bu ISO belgelerinin süresinin 1 yıl olmasıdır. 1 yıl geçtikten sonra yeniden başvurmak gerekir.

 

ISO 9001 Nedir?

ISO belgesinin birçok çeşidi vardır. Bu çeşitlerin hepsi farklı bir alanı temsil eder. ISO 9001 belgesi de kalite yönetim sistemini temsil etmektedir. Bir işletmenin kalite yönetiminde gerekli hususları sağladığını gösterir. ISO 9001 belgesi fiyatı da yukarıda bahsetmiş olduğumuz koşullara uymaktadır. Bir işletme sadece ISO 9001 alabileceği gibi birden fazla ISO belgesi de alabilir bu konuda gerekli bilgileri Özkan Danışmanlık verecektir.