İqos

» karma » İqos

İqos elektronik sigaralara çağ atlatan özellikleri ile yeni nesil bir elektronik sigaradır. Özel tasarımı ve eşsiz görünümü ile diğer elektronik sigaralardan oldukça farklıdır. Kaba bir görünüme sahip değildir. Bu sayede kullanılırken kaba ve kötü bir görünüm oluşturmaz. Bununla birlikte kullanımı son derece basit bir elektronik sigaradır. Bu elektronik sigara için özel olarak üretilen tütün çubuklarını ilgili […]

İqos elektronik sigaralara çağ atlatan özellikleri ile yeni nesil bir elektronik sigaradır. Özel tasarımı ve eşsiz görünümü ile diğer elektronik sigaralardan oldukça farklıdır. Kaba bir görünüme sahip değildir. Bu sayede kullanılırken kaba ve kötü bir görünüm oluşturmaz. Bununla birlikte kullanımı son derece basit bir elektronik sigaradır. Bu elektronik sigara için özel olarak üretilen tütün çubuklarını ilgili alana yerleştirmek ve elektronik sigaranın çalışmasını sağlamak yeterlidir. Elektronik sigaranın kullandığı tütün çubukları yakılmadan yüksek ısıda doğrudan buhar haline getirilir. Yaklaşık olarak 350 derece sıcaklık üretilir.

Bu sıcaklıkla ilgili alana yerleştirilmiş olan tütün çubuğu doğrudan buhar halini alır. Tütün çubukları heets adı verilen özel çubuklardır. Yaklaşık olarak üç santim boyunda olurlar. Her biri diğerinden farklı aromada olabilir. Bu sayede her gün aynı tat ya da koku yerine farklı günlerde farklı kokular ya da tatlar kullanılabilir. Bununla birlikte tütün çubuklarının içerisinde bulunan eşsiz aromalar kullanımda kötü kokular yerine hoş kokular sunar. Bu sayede rahatsızlık verilmeden kullanılabilir.