IPHONE VE ANDROİD UYGULAMA KURSLARI

» karma » IPHONE VE ANDROİD UYGULAMA KURSLARI

Iphone ve Android kullanıcıları için oluşturulan uygulama programı sayesinde kullanıcılar telefon ve tablet özelliklerini en ince ayrıntısına varana kadar inceleme imkanına sahip olurlar. Peki bu uygulamaları nasıl öğrenebilirim diye merak ediyorsanız, kariyer mimarı olarak sizlere bu konuda gerekli yardım ve desteği sağlıyoruz. Bunu firmamızda uzman eğitimciler tarafından verdiğimiz eğitim sayesinde son derece profesyonel bir şekilde […]

Iphone ve Android kullanıcıları için oluşturulan uygulama programı sayesinde kullanıcılar telefon ve tablet özelliklerini en ince ayrıntısına varana kadar inceleme imkanına sahip olurlar. Peki bu uygulamaları nasıl öğrenebilirim diye merak ediyorsanız, kariyer mimarı olarak sizlere bu konuda gerekli yardım ve desteği sağlıyoruz. Bunu firmamızda uzman eğitimciler tarafından verdiğimiz eğitim sayesinde son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Firmamızın uzman eğitimciler sizlere bu kursları hobi amaçlı değil bu konuda uzmanlaşmanız için vermektedir. Yani bizden almış olduğunuz her bir eğitim kariyerinize yapacağınız son derece faydalı katkılar olarak size geri dönecektir.

Kurs İçerikleri

Kariyer mimarı bilgisayar kursları ile kursiyerlerimize vermiş olduğumuz Iphone kursu ile çok sayıda uygulama geliştirme eğitimi veriyoruz. Örneğin; Apple ‘ın son zamanlarda geliştirmiş olduğu derleme arayüzü olan XCODE eğitimi ile sıfırdan bir uygulama geliştirmeye dair bilgiler veriyoruz. Bunun yanı sıra Objective-C, Cocoa Touch, View Controllers, Tab Bar Controllers, Table Views, Keyboard Input gibi uygulama geliştiricilerle birlikte Iphone eğitimi veriyoruz.

Temel programlamaya giriş dersi ile başlayan Android kursumuzda ise Java ve Ecilepse kullanımı, senkron programlama, Android Studio ve Android uygulama geliştirmeye yönelik nesne yönelimli programların yer aldığı Android eğitimi veriyoruz.

Kariyer mimarı olarak verdiğimiz kurslar sayesinde öğrencilerimiz bilgisayar, android ve iPhone gibi teknolojik alanda çalışma gerektiren eğitimlerini tamamladıktan sonra alanında uzman kişiler haline gelecektir.