Instagram ve Twitter’da Sizi Kimlerin İzlediğini Öğrenin

» karma » Instagram ve Twitter’da Sizi Kimlerin İzlediğini Öğrenin

Sosyal medyalarda en çok merak edilen konu, profillerin kimler tarafından ziyaret edildiğidir. Profilinizde gizli gizli dolaşan insanlar beğeni ve yorum bırakmadıkları için, bu sorunun yanıtı çok uzun bir zamandır merak ediliyor.

Sosyal medyalarda en çok merak edilen konu, profillerin kimler tarafından ziyaret edildiğidir. Profilinizde gizli gizli dolaşan insanlar beğeni ve yorum bırakmadıkları için, bu sorunun yanıtı çok uzun bir zamandır merak ediliyor. Birçok yöntem ortaya konuldu, ancak hiçbirinde beklenen sonuç alınamadığı için bu sorunun cevabı muallakta kaldı. Fakat artık sorularınıza yanıt alabileceğiniz stalkci.org sitesi var.

Profilinize ve Fotoğraflarınıza Bakan Herkesi Görün

Sistemin çalışma mantığı, sisteme instagram giriş veya Twitter giriş yollarını kullanarak ulaşmanız ile gerçekleşiyor. Sitedeki butonlar yardımıyla girişinizi hemen yapabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey, kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak ‘Giriş yap’ butonuna tıklamak olacak. Kısa bir sürede profilinize ulaşabiliyor ve sistem panelini denemeye başlayabiliyorsunuz. Sistemin herhangi bir güvenlik açığı olmadığı ve bu nedenle hesaplarınızın koruma altında olduğunu belirtmek gerekiyor.

Sisteme hesabınızla girdiğiniz zaman, bir panel görüntülenecektir. Bu panelde sizi gizlice takip eden hayranlarınızı görüntüleyebiliyor ve profilinizde hangi kısımları ziyaret ettiklerini öğrenebiliyorsunuz.

Instagram’da Takipçi de Kazanabilirsiniz

Profilinize bakanları görüntüleyebildiğiniz sistemde, ayrıca Instagram takipçileri de kazanabiliyorsunuz. Takipçi kazanmanın zor bir iş olduğu Instagram’da, panel içeriğiyle takipçi kazanma işlemleri de yapılıyor. Kişisel veya kurumsal hedeflerinizi belirleyerek panel aracılığıyla istediğiniz kitlelere ulaşabileceksiniz. Hem gizli takipçileri görüntüleme işleminin yapılabildiği hem de takipçi hilesinin ücretsiz verilmesi avantajlarından hemen yararlanmak için siteyi ziyaret edin.

https://stalkci.org/account/login