İlker Dirice DRC Motors İçin 2021’de Büyümeye Devam Edeceklerini Açıkladı

» karma » İlker Dirice DRC Motors İçin 2021’de Büyümeye Devam Edeceklerini Açıkladı

İlker Dirice tarafından kurulmuş olan DRC Lojistik, uluslar arası nakliyat firmalarının çözüm ortağı olarak 2013 yılından bu yana hizmet veriyor. 2019 yılında yeni yatırımlar yapacaklarını açıklayan Dirice, 2019 yılında kurmuş olduğu DRC Motors ile ikinci el lüks araç piyasasına girmiş durumda. Luxury Car olarak adlandırılan bu piyasada, yüksek segmentli araçların alım ve satımı yapılıyor. Yüksek […]

İlker Dirice tarafından kurulmuş olan DRC Lojistik, uluslar arası nakliyat firmalarının çözüm ortağı olarak 2013 yılından bu yana hizmet veriyor. 2019 yılında yeni yatırımlar yapacaklarını açıklayan Dirice, 2019 yılında kurmuş olduğu DRC Motors ile ikinci el lüks araç piyasasına girmiş durumda. Luxury Car olarak adlandırılan bu piyasada, yüksek segmentli araçların alım ve satımı yapılıyor. Yüksek kaliteyi müşterilerine en iyi şekilde sunmayı amaçlayan firma, satışını yapmış olduğu araçlara garanti sunuyor.

Lüks araçların ekspertizini detaylı olarak yaparak, müşterilerine tüm detaylarını sunup buna göre satış yapan DRC Motors, müşterilerine en doğru şekilde hizmet sunmayı amaç edinmiş durumda. Lojistik ve ikinci el araç piyasasında faaliyetlerini sürdüren İlker Dirice, 2021 yılında iş hacmini genişleterek daha fazla hizmet sunmayı amaç ediniyor.

Lojistik Alanında Yeni Projeler Yolda

Yakın gelecekte yeni projelerini faaliyete geçirmeyi amaçlayan Dirice, ilk kurmuş olduğu TRF Lojistik Yatırım A. Ş. ardından, DRC Lojistik firmasını da kurarak, teminatlı mal taşınması alanında hizmet veriyor. Gümrük işlerinde de gerekli hizmetleri sağlayan kurum, profesyonel alanda lojistik firmalarına hizmet veriyor. 2021 yılı için yeni yapılanma sürecine geçen DRC Lojistik, müşterilerine sunmuş olduğu 7/24 hizmet kalitesini daha da ileriye taşıyarak, belgelenme sürecini hızlandırmayı ve müşterilerine hızlı bir şekilde iletmeyi amaçlıyor.

Lojistik sektöründe Türkiye’nin bir geçiş noktası olması, uluslar arası taşımacılık faaliyetlerinin daha aktif olmasına neden oluyor.  Bu süreçte firmaların beklemeden ve kesinti yaşamadan hizmet kalitesini arttırması ve yoluna devam edebilmesi için, gerekli işlemleri en hızlı şekilde yaparak, Gümrük Kanunları doğrultusunda hizmet alınmasını sağlıyor.

DRC Motors Araç Sayısını Arttıracak 

2020 yılında ciddi bir satış rakamına ulaşan DRC Motors, 2021 yılında yükselişini sürdürerek, daha fazla araç alımı yaparak, müşterilerine en kaliteli şekilde ikinci el piyasalarında hizmet vermeyi sürdürmeyi amaç edinmiş durumda. 2021 yılı için motorlu araç faaliyetlerini arttıracaklarını açıklayan İlker Dirice, bu sayede yüksek fiyatlı araçları müşterilerinin gönül rahatlığı ile almalarını sağlıyor.

İlker Dirice Kimdir? 

Beykoz Üniversitesinden mezun olan İlker Dirice, genç girişimler arasında yer alıyor. Motor ve doğa sporları tutkunu olan Dirice, sosyal medyayı da etkin olarak kullanıyor. İnstagram üzerinden @ilkerdirice kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan Dirice, faaliyetleri hakkında da sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunuyor.