İhlas Vakfı Gayrimenkul Bağışı

» karma » İhlas Vakfı Gayrimenkul Bağışı

İhlas Vakfı 1975 yılından bu yana ülkemizin ve dünyanın en güvenilir bağış merkezlerinden birisidir.

İhlas Vakfı 1975 yılından bu yana ülkemizin ve dünyanın en güvenilir bağış merkezlerinden birisidir. Kurulduğu günden bu yana her geçen gün şeffaf işleyiş politikası ve faydalı bağış kampanyaları nedeni ile insanların güvenini kazanmakta ve bugün ülke sınırlarının da dışına çıkarak dünya çapında yardımlar yapmaktadır.

İhlas Vakfı gayrimenkul bağışları imkânı müsait olan insanların her türlü gayrimenkulü vakfımıza bağışlaması sonucu gerçekleşmektedir. Bu gayrimenkuller en faydalı şekillerde değerlendirilerek ihtiyaç sahiplerinin işine yaramaktadır. Ve böylelikle bağış yapan kişiler öldüğünde dahi onlar adına yüzyıllar boyunca dualar edilmektedir.

Kurban Bağışı Hizmetleri

İhlas vakfı bünyesinde en çok talep gören bağışlardan birisi de kurban bağışı hizmetleridir. Bu hizmet ile kurban bayramı dönemlerinde bağışçıların vekaletleri vakıf tarafından devralınır ve kesilen kurbanlar en çok ihtiyacı olan insanlara ulaştırılır. Bu hizmet sadece ülkemizle de sınırlı değildir. Bugün açlıkla mücadele eden Afrika için bağışlar alınmaktadır. Afrika kurban bağışı ile bu ülkede aç olan binlerce insana bir umut kapısı olunmaktadır. Ve kurban bağışlarınız bu insanlara ulaştırılarak sizlere dua olarak geri dönmektedir. Aynı zamanda yılın her döneminde adamış olduğunuz adaklarınız için adak bağışı kabul edilmektedir.

Afrika Bağış Hizmetleri

Afrika bağış hizmetleri kurban bağışı ile sınırlı değildir. Ülkemiz tarafından başlatılan ve son yıllarda oldukça fazla insanın bağış yaptığı su kuyusu bağışı çok talep görmektedir. Açlık ve susuzlukla mücadele eden Afrika halkı için sizlerin bağışları ile açılan su kuyuları çok önemli adımlardır. Her yudum suda binlerce insan tarafından sizlere dua edilmektedir.

ihlasvakfi.org.tr web sayfasına giriş yaparak birçok farklı bağış ile insanların hayatlarına dokunabilirsiniz. Zekât bağışı, ramazan bağışı, yetim bağışı ve genel bağış adı altında istediğiniz miktarlarda bağışlar yapabilirsiniz.