Hazır Beton Üretmek ve Kırma Eleme Tesisleri

» karma » Hazır Beton Üretmek ve Kırma Eleme Tesisleri

Teknoloji ile birlikte inşaat sahalarında yer almaya başlayan beton santralleri, kısa sürelerde kaliteli beton üretebilmek için birebir tesislerdir. Bu tesisler sayesinde çakıl, su, çimento ve kum gibi maddeleri karıştırıp hazır beton üretebilirsiniz. Bu santral sayesinde pek çok iş kolu rahatlamış vaziyettedir. Bu tesis, inşaat, yol ve yapı gibi sektörlerin en çok tercih edilen tesislerinden bir […]

Teknoloji ile birlikte inşaat sahalarında yer almaya başlayan beton santralleri, kısa sürelerde kaliteli beton üretebilmek için birebir tesislerdir. Bu tesisler sayesinde çakıl, su, çimento ve kum gibi maddeleri karıştırıp hazır beton üretebilirsiniz. Bu santral sayesinde pek çok iş kolu rahatlamış vaziyettedir. Bu tesis, inşaat, yol ve yapı gibi sektörlerin en çok tercih edilen tesislerinden bir tanesidir. Beton santrali çeşitleri kompakt, mobil ve sabit santraller olarak dikkat çekmektedir. Mobil beton santrali, kısa süreli ve seyyar işler için tercih edilen ve kurulum kolaylığı ile dikkat çeken santrallerdir. Sabit beton santrali ise sabit bir yerde iş yapan firmaların çokça tercih ettiği santral türlerindendir. Sabit beton santrali sayesinde yıllar boyu belli bir yerde beton üretebilirsiniz. Kompakt beton santrali ise küçük çaplı işler için kullanılan ve fazla yer kaplamayan bir beton santrali türüdür.

Teknolojinin desteği ile işlerin kolaylaştığı diğer alanlardan bir tanesi de maden alanlarıdır. Taş madenlerinden çıkartılan büyük boyutlu taşları işlenebilir ve kullanılabilir hale getirmek için kırmak gerekmektedir ve bu kırma işlemi insan gücü ile yapılırsa bir hayli uzun zamanı alacaktır. Bu yüzden de konkasör denilen kırma eleme tesisleri kullanılmaktadır. Granit, bazalt, andezit gibi pek çok güçlü taşı kırmaya ve işlenebilir hale getirmeye yarayan bu tesisler, satılık konkasör ilanları ile tüm herkese açıktır denebilir. Mobil ve sabit konkasör çeşitlerinden faydalanarak kırmak istediğiniz taşlara, işinizin süresine ve konkasörü kullanacağınız alana göre bir konkasör seçebilirsiniz. Taşları çok daha kolay bir şekilde kırıp ham madde haline getirebileceğinizden emin olabilirsiniz.

İnşaat sektörünün olmazsa olmazlarından olan beton santrallerine de satılık beton santrali ilanlarından ulaşabilirsiniz. Bu santraller 3 farklı tipte piyasada yer almaktadır ve özellikle işinizin süresine ve santralin nerede yer alacağına göre tercihinizi yapabilirsiniz. Bu santrallerin fiyatları birbirleri ile farklılık göstermektedir. Bu farklılıkların sebepleri ise santrallerin yapım tarihleri, kullanılan malzemeler ve boyutları olarak açıklanabilir. Siz de kendi işinize göre farklı fiyatlarda piyasada bulunan satılık beton santrallerinden yararlanabilirsiniz.