Hasan Ali Kaldırım Yakınlaşması

» karma » Hasan Ali Kaldırım Yakınlaşması

  Şuan için Fenerbahçe kadrosunda yer alan bir oyuncu olan Hasan Ali Kaldırım için bazı söylentiler ortaya çıkmaya başladı. Sene sonunda sözleşmesinin bitmesi beklenen oyuncuyu Galatasaray’ın izleme listesine aldığı kulislerde konuşuluyor. Fenerbahçe’nin sözleşme vivusbet yenileme durumu ile alakalı bilinmezlik ise hala sürüyor. Sol Bek İçin Galatasaray’ın önümüzdeki sezon için çalışmalara başladığı bir süredir konuşulan konular […]

 

Şuan için Fenerbahçe kadrosunda yer alan bir oyuncu olan Hasan Ali Kaldırım için bazı söylentiler ortaya çıkmaya başladı. Sene sonunda sözleşmesinin bitmesi beklenen oyuncuyu Galatasaray’ın izleme listesine aldığı kulislerde konuşuluyor. Fenerbahçe’nin sözleşme vivusbet yenileme durumu ile alakalı bilinmezlik ise hala sürüyor.

Sol Bek İçin

Galatasaray’ın önümüzdeki sezon için çalışmalara başladığı bir süredir konuşulan konular arasında yer alıyordu. Seneye alınacak olan oyuncular arasında ise sol beki güçlendirecek oyuncuların olmasına dikkat edileceğine ise kesin gözüyle bakılıyor. Bundan dolayı sol bek olarak futbol hayatına devam eden Hasan Ali Kaldırım ile görüşmelere başlaması beklenen Galatasaray’ın vivusbet yeni adresi nasıl bir yol izleyeceği ise merak ediliyor.

Tek Sol Bek

Galatasaray’ın şuan için tek sol beki olan Marcelo’nun bu durumdan kurtulması adına Terim’in Kaldırım’ı düşündüğü konuşuluyor. Resmi bir açıklama yapılması için ise oldukça erken bir zaman olduğu biliniyor. Bu konuda her şekilde adım atılması gerekiyor.

Saracchi’nin Ayrılığı

Sezon sonunda ise bir yıl daha sözleşmesi bulunan Saracchi’nin yanına vivusbet giriş birilerinin alınması bekleniyor. Kurzawa’nın da alınması halinde bu durumda dönüşüm sağlanması bekleniyor. Hasan Ali Kaldırım için ise kesin olmamakla birlikte ihtimallerin çok yüksek olduğu konuşulanlar arasında yer alıyor. Terim’in birkaç ismi daha aklında bulundurduğu da olasılıklar arasında bulunurken sezon sonuna kadar fazlasıyla şekillenme olacağı da biliniyor.